BLACKPINK zdobyły 10 milionów w 2 dni! Zespół pobił rekord hitu Senorita

2020-06-30 14:09 Patrycja Obarowska
BLACKPINK
Autor: screen YouTube/BLACKPINK

BLACKPINK powrócił w genialnym stylu! Południowo koreański zespół opublikował w sieci swój najnowszy hit, który rozgrzał cały internet! How You Like That od BLACKPINK bije rekordy oglądalności i zbiera kolosalne liczby wyświetleń i polubień w mega szybkim tempie! 10 milionów łapek w górę w dwa dni od publikacji?! Ta piosenka to prawdziwy hit YouTube'a.

BLACKPINK to popularny na skalę światową girlsband, który specjalizuje się w muzyce k-popowej! Południowo koreański zespół powrócił ze zdwojoną siłą i wstawił w sieci swój najnowszy kawałek, który rozgrzał internet do czerwoności. Dokładnie 26 czerwca 2020 w serwisie YouTube odbyła się premiera najnowszego singla od BLACKPINK, który nosi tytuł How You Like That. Piosenka wzbiła się na szczyty popularności i już kilka godzin od publikacji zajęła jedno z wyższych miejsc na słynnej karcie na czasie. Obecnie numer utrzymuje się stale w youtubowym rankingu i aktualnie plasuje się na miejscu trzecim.  Kolejną ciekawostką jest fakt, że najnowszy singiel od koreańskiego zespołu zgarnął kolejny rekord, a mianowicie piosenka zebrała 10 milionów polubień w zaledwie kilka dni! Takiego rekordu nie ma nawet hit od Shawna Mendesa i Camili Cabello pod tytułem Señorita, ponieważ ta piosenka 10 mln polubień miała dopiero po 41 dniach! BLACKPINK tyle polubień zebrał raptem w dwa dni! 

BLACKPINK: How You Like That - YouTube

How You Like That od BLACKPINK bije rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Najnowszy singiel popularnych wokalistek ma już 161 milionów wyświetleń i 10 milionów łapek w górę! 

Najnowsze