Wielki powrót BLACKPINK! Co wiesz o tym zespole? [QUIZ]

Blackpink
Autor: YouTube/BLACKPINK

Na ten dzień czekali wszyscy Blinks. Popularny na całym świecie girlsband BLACKPINK powrócił z pierwszą zapowiedzią debiutanckiego krążka, który ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Jak można się było spodziewać, piosenka z miejsca podbiła sieć. Z tej okazji, na ESKA.pl przygotowaliśmy quiz, z którym poradzą sobie tylko najwięksi fani BLACKPINK.

Blackpink - nowa piosenka koreańskiego girlsbandu podbija sieć! Zgodnie z szumnymi zapowiedziami, w piątek 26 czerwca swoją oficjalną premierę miał kawałek zapowiadający debiutancki album dziewczyn. Utwór How You Like That w niespełna trzy godziny wygenerował ponad milion łapek w górę, a licznik wyświetleń pod klipem zawiesił się z powodu tak dużego zainteresowania nim. Również na Twitterze, hasła związane z premierowym wydawnictwem szybko znalazły się w światowych trendach.

Właściwie od samego debiutu w 2016 roku, dziewczyny z Blackpink cieszą się uwielbieniem fanów na całym świecie, jak również szacunkiem wśród światowych gwiazd muzyki. Sama Lady Gaga zaproponowała członkiniom koreańskiej grupy współpracę. Blackpink pojawiły się gościnnie w piosence Sour Candy promującej najnowsze wydawnictwo amerykańskiej piosenkarki - płytę Chromatica.

BTS kiedyś i dziś

Blackpink - quiz

Z okazji premiery singla How You Like That, na ESKA.pl znajdziecie krótki quiz, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze znacie fakty na temat tego popularnego girlsbandu. Sprawdźcie się już teraz!

Najnowsze