BLACKPINK udostępniają swój pierwszy studyjny krążek. The Album i teledysk Lovesick Girl potęgą internetu!

2020-10-02 13:39
BLACKPINK
Autor: Screen z YT: BLACKPINK – ‘Lovesick Girls’ M/V

BLACKPINK znowu na szczycie! K-popowy girls band doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Wokalistki udostępniły w sieci swój pierwszy studyjny krążek zatytułowany THE ALBUM oraz pokazały najnowszy teledysk do piosenki Lovesick Girls, który robi furorę w sieci! Więcej o nowościach od BLACKPINK już na ESKA.pl!

BLACKPINK to jeden z bardziej popularnych k-popopwych zespołów, który w ostatnim czasie jest na światowych nagłówkach niemalże wszystkich mediów! Dokładnie 2 października 2020 artystki z BLACKPINK zrobiły wokół siebie ponownie medialny szum, zaraz po tym jak udostępniły światu swój pierwszy studyjny pełen album! Nareszcie po 4 latach fani k-popowego zespołu doczekali się całego krążka od wokalistek, które znane są niemalże na całym świecie. THE ALBUM, ponieważ taką nazwę nosi pierwszy studyjny krążek dziewczyn, to nie koniec niespodzianek. Wraz z datą premiery nowej płyty w sieci pojawił się teledysk do piosenki Lovesick Girls, który dosłownie podbił internet! Serwis YouTube nie jest w stanie nabijać ilości wyświetleń pod klipem, ponieważ hit od BLACKPINK w fenomenalnie szybkim tempie pnie się w górę na karcie na czasie! Piosenka Lovesick Girls od BLACKPINK zebrała 30 milionów wyświetleń w zaledwie 7 godzin od publikacji!

Sonda
Szybkie pytanie. Wolicie BTS czy BLACKPINK?

BLACKPINK wydały THE ALBUM po 4 latach 

BLACKPINK wydały swój pierwszy studyjny krążek dokładnie 2 października 2020 roku. Fani musieli na niego trochę poczekać, ponieważ wokalistki BLACKPINK pełnowymiarowy album wydały po 4 latach swojej działalności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze