Little Mix gonią BLACKPINK! Wokalistki ogłosiły datę premiery najnowszego albumu

2020-09-17 13:27 Patrycja Obarowska
Little Mix o wakacyjnej miłości! Only You podbije klubowe parkiety?
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska Little Mix o wakacyjnej miłości! Only You podbije klubowe parkiety?

Little Mix nie zwalniają tempa i gonią sukcesami BLACKPINK! Wokalistki muzycznego zespołu właśnie zapowiedziały oficjalnie nowy album, a co więcej ogłosiły nawet datę premiery najnowszego krążka! Kiedy ukaże się Confetti? Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Little Mix gonią BLACKPINK! Jak widać wokalistki chcą, aby było o nich głośno, tak jak ostatnio działo się to w przypadku k-popowego zespołu BLACKPINK. Dziewczyny z Little Mix nie zwalniają tempa. Właśnie ogłosiły światu za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powstanie od nich nowy album, a co więcej zdradziły także datę premiery najnowszego krążka! Płyta Confetti będzie szóstym studyjnym albumem od wokalistek, a cały krążek dostępny będzie już 9 listopada 2020 roku. Na tę chwilę najnowszą płytę od artystek promują dwa single Holiday oraz Break Up Song. Dziewczyny z Little Mix po opublikowaniu oficjalnej okładki również dodały od siebie kilka znaczących słów: - Jesteśmy bardzo szczęśliwe mogąc podzielić się z wami tą wiadomością. Nasz nowy album będzie cały wasz 6 listopada 2020 roku. Tyle miłości, emocji i energii włożono w tworzenie tego albumu, a teraz, gdy już wszystko wiadomo możemy w końcu ekscytować się tym razem z wami! – napisały artystki na swoich oficjalnych mediach społecznościowych.

Little Mix wydadzą nowy album - kiedy premiera płyty Confetti?

Little Mix z nowym albumem! Brytyjski girlsband oficjalnie zapowiedział za pomocą mediów społecznościowych premierę nowego albumu studyjnego! Szósty longplay Little Mix będzie nazywał się Confetti, a dostępny będzie już 6 listopada 2020 roku!

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze