BLACKPINK i Selena Gomez jako trójwymiarowe lalki. Teraz możecie nauczyć się tańczyć jak SELPINK!

2020-09-02 13:22
SELPINK
Autor: Screen z YouTube/BLACKPINK

Długo wyczekiwany numer dziewczyn z BLACKPINK i Seleny Gomez odnosi wielki sukces! Słodki numer Ice Cream już kilka godzin po swojej premierze zgromadził ogromne odsłony. Niedawno pojawiło się taneczne wideo, w którym SELPINK to trójwymiarowe lalki. Chcecie nauczyć się tańczyć tak jak one? Teraz to żaden problem!

Sonda
Co sądzisz o współpracy Seleny Gomez i BLACKPINK?

SELPINK - taniec do Ice Cream

Taneczne wideo do Ice Cream niedawno pojawiło się w sieci i już wymiata! W materiale widzimy tańczące lalki 3D, które odzwierciedlają członkinie BLACKPINK - Jisoo, Jennie, Rose, Lisa, a także Selenę Gomez. Co ciekawe, wideo powstało we współpracy z koreańską aplikacją społecznościową ZEPETO. Użytkownicy dzięki niej mogą nie tylko grać w gry, rozwiązywać quizy, ale również stworzyć swój własny awatar, a następnie prowadzić czat lub wirtualnie spotykać się z innymi użytkownikami. Co ciekawe, w czerwcu tego roku dziewczyny BLACKPINK weszły we współpracę z aplikacją ZEPETO. Jak donoszą koreańskie media, grupa ma zamiar przenieść apkę na wyższy poziom, dzięki pierwszemu na świecie wydarzeniu z wirtualnym spotkaniem fanowskim. Co z tego wyniknie? Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość. Chcecie nauczyć się tańczyć jak wokalistki w teledysku do Ice Cream? To nic trudnego - obejrzyjcie poniżej taneczne wideo!

Hotplota.pl: Córka Beyonce małym naukowcem i zarobki Seleny Gomez
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze