Blackbear - piosenka Hot Girl Bummer HITEM w sieci! To odkrycie roku?!

2019-09-26 13:14
Blackbear - piosenka Hot Girl Bummer HITEM w sieci! To odkrycie roku?!
Autor: screen z teledysku na YouTube: blackbear - hot girl bummer [official music video] (YouTube.com/blackbear) Blackbear - piosenka Hot Girl Bummer HITEM w sieci! To odkrycie roku?!

Hot Girl Bummer, to bujająca piosenka, która w momencie trwającej premiery na YouTube - urzekła internautów. Utwór, wraz z wymownym teledyskiem, dokładnie po 24 godzinach od debiutu zebrał ponad 225 tysięcy wyświetleń. Kawałek wykonuje Blackbear, czyli amerykański raper młodego pokolenia. Czy to jeden z hitów jesieni?! Sprawdźcie, posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl

Blackbear z piosenką Hot Girl Bummer podbił internet. Bujający kawałek z wpadającym do głowy refrenem w 24 godziny od premiery miał ponad 225 tysięcy wyświetleń. Mnóstwo osób w komentarzach pisało o tym, że utwór wkrótce stanie się jednym z najważniejszych hitów roku. Jeden z komentarzy brzmi: Miło mi oznajmić, że jestem tu, zanim ten banger będzie hitem na całym świecie. Nie można jednak mówić o tym, że sukces młodego rapera jest niespodziewany. Pod koniec lipca 2017 roku wydał singiel pt. Do Re Mi, w którym gościnnie pojawił się Gucci Mane. Na chwilę obecną klip ma już ponad 120 milionów wyświetleń. Blackbear w Polsce może liczyć na spore wsparcie fanów. Ci z pewnością pojawią się na jego koncercie, który już w październiku w warszawskim klubie Stodoła. 

Blackbear - piosenka Hot Girl Bummer

Hot Girl Bummer, czyli piosenka o gorącej dziewczynie, która niestety zawiodła. Oprócz sporej liczby wyświetleń muzyczny obrazek w krótkim czasie zebrał ponad 51 tysięcy łapek w górę i zaledwie 198 ocen w dół. Czy możemy mówić o odkryciu roku? Posłuchajcie i oceńcie sami:

Blackbear - kim jest?

Blackbear od 2012 roku, czyli dokładnie od czasu debiutu w 2012 roku, wydał trzy albumy: Deadroses, Digital Druglord i Cybersex. Artysta zgarnął platynową płytę za sprzedaż singla IDFC oraz podwójną platynę za Do Re Mi. W swojej karierze współpracował m.in. z Miley Cyrus, Pharrellem Williamsem, Billie Eilish czy Nickiem Jonasem. Co warto zaznaczyć, ma również na koncie współpracę z Justinem Bieberem, z którym współpracował przy hicie Boyfriend. Blackbear pojawi się w Polsce już 5 października. Producent i autor tekstów wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze