HITY LAT 90. - te piosenki rozkręciły każdą dyskotekę! [LISTA]

2019-08-13 14:42
HITY LAT 90. - te piosenki rozkręciły każdą dyskotekę! [LISTA]
Autor: SCREEN z teledysku na YouTube: Ace of Base - Beautiful Life (Official Music Video) (fot. YouTube.com/Ace of Base - Beautiful Life (Official Music Video)

W jednym miejscu przypominamy kawałki, które podbiły radiowe listy hitów i rozgrzały parkiety w Polsce. Na naszej liście znalazły się taneczne, pełne energii utwory, ale również sentymentalne kawałki do przytulania. Wybierzcie się w muzyczną podróż do lat 90. razem z nami - na ESKA.pl!

HITY LAT 90. - piosenki, które cieszyły się największym uznaniem w Polsce podrzucamy na ESKA.pl! Lata 1990-1999 w muzyce, to głównie taneczne, melodyjne utwory, które wybrzmiewały na wszystkich dyskotekach. Wszystko za sprawą rozkwitu muzyki z gatunkiem Eurodance. Ogromny wpływ na rozwój i popularność tego gatunku mieli niemieccy artyści. W tym kraju założone zostały takie zespoły, jak: La Bouche, Culture Beat czy Scooter. Do popularności Eurodance przyczynili się także solowi artyści: Alexia, Dr Alban, DJ Bobo, Robert Miles, Haddaway, Corona. Hity lat 90., to głównie utwory śpiewane w języku angielskim. 

Hity Lat 90 - piosenki

W Stanach Zjednoczonych listy hitów w latach 90. podbijały takie szlagiery, jak: Hero od Mariah Carey, Waterfalls od TLS, I'll Be Missing You od Puff Daddy'ego, Rush, Rush od Pauli Abdul, Everything I Do, The Boy Is Mine od Brandy and Monica, czy chociażby If You Had My Love, pod którym podpisuje się Jennifer Lopez. W Europie natomiast rządziła muzyka z gatunku italo-dance i euro-dance. Rytmincze, szybkie kawałki z melodyjnym brzmieniem podbijały europejskie stacje radiowe i dyskotekowe parkiety. Polacy bawili się przy hitach: Ace of Base, DJ-a Bobo, Shaggy'ego, czy Vengaboys.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze