Ava Max - piosenka TORN o nieszczęśliwej miłości! Wokalistka idzie w ślady Madonny?

2019-08-24 17:05
Ava Max - piosenka TORN o nieszczęśliwej miłości! HIT, jak Sweet But Psycho?
Autor: Lauren Dunn / Warner Music Poland Ava Max - piosenka TORN o nieszczęśliwej miłości! HIT, jak Sweet But Psycho?

Torn, to najnowsza propozycja, pod którą podpisuje się Ava Max. Czujemy, że będzie to jeden z najważniejszych utworów jesieni 2019. Co więcej, nie brakuje opinii, że artystka idzie w ślady gwiazdy światowej sceny muzycznej, Madonny. Posłuchajcie, a przy okazji sprawdźcie, co łączy nowy, taneczny przebój Torn oraz legendarne Hang Up!

Ava Max - piosenka Torn o nieszczęśliwej miłości będzie jednym z najważniejszych i największych hitów jesieni 2019? Odpowiedź na pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Ava Max, która rywalizować będzie z Lizzo, Billie Eilish, Lil Nasem X, Rosalíą i H.E.R. o nagrodę dla Najlepszego Nowego Artysty podczas MTV Video Music Awards, zaprezentowała swój przebojowy singiel 19 sierpnia 2019. W niesionej energią disco piosence usłyszeć można sampler z legendarnego Gimme! Gimme! Gimme! Abby. Przypomnijmy, że fragment utworu został również wykorzystany przez Madonnę w jej hicie z 2005 roku Hung Up.

HITY 2019: piosenka Torn

Torn to następca Freaking Me Out i Blood, Sweat & Tears, jak również singla AJ Mitchella, Slow Dance z gościnnym udziałem Avy. Poprzednie utwory zostały znakomicie ocenione przez dziennikarzy TIME Magazine, Rolling Stone'a, czy Billboard. Utwór Torn premierowo na antenie Radia ESKA zagraliśmy w piątek, 23 sierpnia. Na przebojowy kawałek będziecie mogli głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA, od niedzieli 25 sierpnia (po godzinie 20:00).

Oceńcie nagranie i zastanówcie się, czy oddacie swój głos już teraz!

Ava Max ugruntowała swój sukces za sprawą pokrytego potrójną platyną w Polsce przeboju Sweet but Psycho, który spędził trzy tygodnie w TOP 10 notowania Hot 100 Billboardu oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Utwór, który ma już 650 milionów streamów na całym świecie, zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Towarzyszący nagraniu teledysk, nakręcony przez Shomi Patwary (Beyonce, The Weeknd), ma już 406 milionów odsłon na YouTube. Za produkcję kawałka odpowiada nominowany do Grammy producent Cirkut (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd), a jego współautorką jest Madison Love (Camila Cabello). Poza licznymi sukcesami na listach w USA, numer Sweet but Psycho przez cztery tygodnie utrzymywał się na szczycie UK Singles Chart, a także znalazł się na 1. miejscu notowań w blisko 20 krajach.

W marcu Ava zaprezentowała kolejny singiel, So Am I, który niósł przesłanie akceptacji i poczucia przynależności. Nagranie dotarło do top 5 radiowych playlist w Europie (numer 1 w Polsce) oraz zdobyło 33 miliony streamów w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Teledysk do tego porywającego hymnu ma już 75 milionów odsłon na YouTube.

Ava Max - kim jest?

Ava Max jest wyjątkowym nowym talentem, obdarzonym sejsmicznym głosem, indywidualistycznym sposobem myślenia o modzie i niezaprzeczalnym talentem do teatralnej, kinowej sztuki. Córka albańskich imigrantów, Max urodziła się w Wisconsin, ale wychowała się w Wirginii, gdzie podbiła serca publiczności na długo przed rozpoczęciem liceum. Zdeterminowana od najmłodszych lat, by występować na scenie i wyposażona w wyjątkową barwę głosu przekazaną przez jej matkę, śpiewaczkę operową, Max szlifowała swoje umiejętności występując na wielu konkursach wokalnych. Zainspirowana przez odważną ucieczkę swoich rodziców od konfliktu politycznego, który nękał ich ojczyznę; ostatecznie przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować swoje powołanie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze