Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!

i

Autor: WOJCIECH ARTYNIEW / SE / EAST NEWS Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!

Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!

2021-11-26 9:50

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. W 2021 roku sezon wyprzedaży ruszy już w piątek, 26 listopada 2021 roku. Ważne jest jednak to, aby nie dać oszukać się w trakcie trwającego dnia pełnego zniżek i wyjątkowych okazji. Jak nie dać się nabrać na fałszywe ceny produktów?

Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszystkie osoby, które czekały cały rok na ten wyjątkowy dzień. Dzień pełen wyprzedaży. Zakupy w takie święto to czysta przyjemność. Musimy jednak pamiętać o praktykach niektórych sklepów czyhających na nasze zagubienie w trakcie Black Friday. Jak nie dać się oszukać? Jest kilka prostych zasad, dzięki którym faktycznie będziemy świętować wyprzedaże i z naszego portfela nie zniknie zbyt wiele gotówki.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać?

Black Friday i Cyber Monday to raj dla łowców okazji. Warto zapamiętać, że zasada oszustwa w te dni jest bardzo prosta. Wystarczy przekonać klientów, że sprzedawany towar został objęty wyjątkowo dużą przeceną. Co ciekawe aż 10 procent spośród wszystkich zgłoszonych nieprawidłowości do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta to te dotyczące Black Friday. Musimy uważać przede wszystkim na następujące rzeczy w trakcie wyprzedaży.

Znaczenie imion w Urban Dictionary rozłoży cię na łopatki. To nowy hit Instagrama!

  • Podniesienie cen na kilka dni przed promocją, aby następnie je obniżyć do pierwotnego poziomu
  • Wysokie rabaty, ale obejmują one niewielką część asortymentu
  • Błąd systemu, czyli promocja jest zbyt popularna i niekorzystna dla sklepu. Wtedy właściciele tłumaczą, że to właśnie błąd systemu

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym żeby sprawdzić ofertę w konkurencyjnych sklepach. Można też sprawdzić jak zmieniała się cena dzięki porównywarce cen.

Sonda
Szykujesz się na tegoroczny Black Friday?