Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!

2021-11-26 9:50
Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!
Autor: WOJCIECH ARTYNIEW / SE / EAST NEWS Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Jest jedna ważna zasada!

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. W 2021 roku sezon wyprzedaży ruszy już w piątek, 26 listopada 2021 roku. Ważne jest jednak to, aby nie dać oszukać się w trakcie trwającego dnia pełnego zniżek i wyjątkowych okazji. Jak nie dać się nabrać na fałszywe ceny produktów?

Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszystkie osoby, które czekały cały rok na ten wyjątkowy dzień. Dzień pełen wyprzedaży. Zakupy w takie święto to czysta przyjemność. Musimy jednak pamiętać o praktykach niektórych sklepów czyhających na nasze zagubienie w trakcie Black Friday. Jak nie dać się oszukać? Jest kilka prostych zasad, dzięki którym faktycznie będziemy świętować wyprzedaże i z naszego portfela nie zniknie zbyt wiele gotówki.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Black Friday 2021: jak nie dać się oszukać?

Black Friday i Cyber Monday to raj dla łowców okazji. Warto zapamiętać, że zasada oszustwa w te dni jest bardzo prosta. Wystarczy przekonać klientów, że sprzedawany towar został objęty wyjątkowo dużą przeceną. Co ciekawe aż 10 procent spośród wszystkich zgłoszonych nieprawidłowości do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta to te dotyczące Black Friday. Musimy uważać przede wszystkim na następujące rzeczy w trakcie wyprzedaży.

Znaczenie imion w Urban Dictionary rozłoży cię na łopatki. To nowy hit Instagrama!

  • Podniesienie cen na kilka dni przed promocją, aby następnie je obniżyć do pierwotnego poziomu
  • Wysokie rabaty, ale obejmują one niewielką część asortymentu
  • Błąd systemu, czyli promocja jest zbyt popularna i niekorzystna dla sklepu. Wtedy właściciele tłumaczą, że to właśnie błąd systemu

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym żeby sprawdzić ofertę w konkurencyjnych sklepach. Można też sprawdzić jak zmieniała się cena dzięki porównywarce cen.

Sonda
Szykujesz się na tegoroczny Black Friday?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze