Znaczenie imion w Urban Dictionary rozłoży cię na łopatki. To nowy hit Instagrama!

2021-11-28 11:24
Festiwal kolorów
Autor: LUKASZ SOLSKI/East News

Chcesz wiedzieć, co oznacza twoje imię? Zapomnij o artykułach na temat magii! W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend polegający na sprawdzeniu, co o naszym imieniu mówi znany na całym świecie Urban Dictionary, czyli słownik mowy potocznej i slangu. Niektóre znaczenia są naprawdę mocno pokręcone!

Urban Dictionary - imiona, a dokładniej ich znaczenia, które można znaleźć w internetowym słowniku slangu, naprawdę rozkładają na łopatki. Internauci nie przestają zaskakiwać swoją kreatywnością. Czas zatem na kolejny trend, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i polega na tym, żeby sprawdzić znaczenie swojego imienia właśnie w Urban Dictionary! Kto by pomyślał, że zamiast artykułów poświęconych magicznym mocom i wróżbom, warto zajrzeć na stronę słownika mowy potocznej? Chyba nikt! I jak to w przypadku Urban Dictionary bywa, zamieszczone przez użytkowników słownika znaczenia imion nierzadko są... mocno niecenzuralne. Jak sprawdzić znaczenie swojego imienia w cieszącym się wielką popularnością wśród internautów z całego świata słownika? To bardzo, bardzo proste! 

Sonda
Wierzysz w znaczenia imion?

Urban Dictionary - imiona

To najnowszy trend, który dotarł także do Polski! Jesteście ciekawi, co jeszcze mówi o was wasze imię? Sprawdźcie w słowniku mowy potocznej i slangu. Aby sprawdzić, jakie znaczenie kryje się za naszymi imionami, wystarczy wpisać je w wyszukiwarkę Google z dopiskiem Urban Dictionary. Zanim to zrobicie, upewnijcie się, czy na pewno jesteście na to gotowi. Niektóre z nich są naprawdę mocne!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze