Festiwal kolorów

i

Autor: LUKASZ SOLSKI/East News

Znaczenie imion w Urban Dictionary rozłoży cię na łopatki. To nowy hit Instagrama!

2021-11-28 11:24

Chcesz wiedzieć, co oznacza twoje imię? Zapomnij o artykułach na temat magii! W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend polegający na sprawdzeniu, co o naszym imieniu mówi znany na całym świecie Urban Dictionary, czyli słownik mowy potocznej i slangu. Niektóre znaczenia są naprawdę mocno pokręcone!

Urban Dictionary - imiona, a dokładniej ich znaczenia, które można znaleźć w internetowym słowniku slangu, naprawdę rozkładają na łopatki. Internauci nie przestają zaskakiwać swoją kreatywnością. Czas zatem na kolejny trend, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i polega na tym, żeby sprawdzić znaczenie swojego imienia właśnie w Urban Dictionary! Kto by pomyślał, że zamiast artykułów poświęconych magicznym mocom i wróżbom, warto zajrzeć na stronę słownika mowy potocznej? Chyba nikt! I jak to w przypadku Urban Dictionary bywa, zamieszczone przez użytkowników słownika znaczenia imion nierzadko są... mocno niecenzuralne. Jak sprawdzić znaczenie swojego imienia w cieszącym się wielką popularnością wśród internautów z całego świata słownika? To bardzo, bardzo proste! 

Sonda
Wierzysz w znaczenia imion?

Urban Dictionary - imiona

To najnowszy trend, który dotarł także do Polski! Jesteście ciekawi, co jeszcze mówi o was wasze imię? Sprawdźcie w słowniku mowy potocznej i slangu. Aby sprawdzić, jakie znaczenie kryje się za naszymi imionami, wystarczy wpisać je w wyszukiwarkę Google z dopiskiem Urban Dictionary. Zanim to zrobicie, upewnijcie się, czy na pewno jesteście na to gotowi. Niektóre z nich są naprawdę mocne!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY