Billie Eilish - Your Power

i

Autor: Youtube.com/Billie Eilish

Billie Eilish - piosenka Your Power po polsku zachwyca. Tę wersję trzeba usłyszeć

2021-06-09 15:43

Billie Eilish to jedna z najpopularniejszych artystek ostatnich lat. Jej muzyka odnosi niesamowite sukcesy. Aktualnie Billie przygotowuje się do wydania drugiego albumu studyjnego i już publikuje single. Jednym z nich jest piosenka Your Power. Na YouTube pojawiła się polska wersja tego utworu. Brzmi niesamowicie!

Billie Eilish rozpoczęła nową erę w swojej karierze. Etap płyty When We All Fall Asleep, Where Do We Go? jest już za nami. Przed nami nowy album - Happier Than Ever. Poznaliśmy już cztery single z nadchodzącego projektu. Są to piosenki My Future, Therefore I Am, Your Power i Lost Cause. Do jednej z nich powstała polska wersja językowa. Mowa o Your Power. Utwór z polskim tekstem przygotowała Youtuberka Kasia Staszewska, która niejednokrotnie już przerabiała światowe przeboje. Internauci są zachwyceni jej kreatywnością oraz wykonaniem. "Jak zwykle wyszło świetnie. Masz przepiękny głos", "przepięknie zaśpiewałaś Kasiu i przepięknie wyglądasz", "Kasiu jesteś niesamowita" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy, które można znaleźć pod nagraniem na YouTube.

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek

Kasia Staszewska - kim jest?

Kasia Staszewska to polska wokalistka, która 12 stycznia 2016 roku działa w polskim internecie. Wtedy założyła swój kanał na YouTube, który nosi nazwę Kasia Staszewska Music. Ma na nim już ponad 240 tysięcy subskrybentów. W przeszłości tworzyła już polskie wersje takich hitów jak Rain On Me, Blinding Lights, Dance Monkey, Lose You To Love Me, czy Old Town Road.

Billie Eilish - nowy teledysk

Billie Eilish jakiś czas temu opublikowała nowe nagranie. Chodzi o teledysk do czwartego singla z albumu Happier Than Ever, czyli Lost Cause. Wideoklip wywołał wiele emocji, ponieważ Billie Eilish pokazała się na nim z nieznanej do tej pory strony. O szczegółach przeczytasz tutaj.