BTS w Carpool Karaoke - odcinek najlepszym z serii? Zaśpiewali piosenki innych artystów!

2020-02-26 16:22 MK
BTS
Autor: YouTube/ The Late Late Show with James Corden

Na ten dzień czekali wszyscy ARMYs z całego świata. Nareszcie jest! Odcinek popularnej serii Carpool Karaoke z członkami zespołu BTS pojawił się w sieci. Poza największymi hitami ze swojego repertuaru, chłopcy wykonali również covery innych artystów. To po prostu trzeba zobaczyć! Wideo znajdziecie oczywiście na ESKA.pl.

BTS w Carpool Karaoke - na to od lat czekali wszyscy fani popularnego zespołu, który od 2013 roku z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Po siedmiu latach od debiutu, gospodarz show - James Corden, zaprosił członków najpopularniejszego aktualnie boysbandu do swojego auta, by wspólnie z nimi wykonać najpopularniejsze single z ich katalogu.

Data przybycia BTS nie jest przypadkowa. Za pośrednictwem udziału w Carpool Karaoke, chłopcy promują swój najnowszy krążek - Map Of The Soul: 7. Wydawnictwo muzyczne, z którego pochodzi singiel Black Swan, ukazało się na rynku w piątek, 21 lutego i z miejsca odniosło sukces. Prognozy sprzedaży krążka są niezwykle zadowalające. W samych tylko Stanach Zjednoczonych, krążek ma się rozejść w pierwszym tygodniu w około 300 tysiącach egzemplarzy. Również w Wielkiej Brytanii longplay Map Of The Soul: 7 zadebiutuje na samym szczycie. Odcinek The Late Late Show With James Corden z pewnością jeszcze bardziej podniesie zainteresowanie albumem.

Carpool Karaoke - odcinek z BTS

Tak jak można się było spodziewać, w odcinku Carpool Karaoke, którego gośćmi byli członkowie boysbandu BTS nie zabrakło zaskoczeń oraz doskonałej zabawy. Poza swoimi hitami, chłopcy zaskoczyli Jamesa znajomością singli Bruno Marsa i Cardi B, a także Post Malone'a. RM wykonał nawet wspólnie z Cordenem fragment utworu przewodniego z serialu Friends, dzięki któremu nauczył się języka angielskiego.

W zaledwie kilka godzin, liczba wyświetleń pod wideo przekroczyła ponad 4 miliony, a liczba łapek w górę milion. Zobaczcie cały odcinek poniżej.

Najnowsze