Bilety na film Buddy atrakcyjnie tanie. TAKA jest cena za zobaczenie Dzieciak '98

i

Autor: screen z filmu na kanale Budda. TV / plakat filmu Budda. Dzieciak '98

ZABRAKNIE WEJŚCIÓWEK?

Bilety na film Buddy atrakcyjnie tanie. TAKA jest cena za zobaczenie "Dzieciak '98"

2024-03-04 9:27

Film Buddy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przedpremierowo widziało go 777 osób po tym, gdy Youtuber zorganizował specjalną akcję w centrum Warszawy. Teraz produkcję zobaczą fani z całej Polski i może paść kinowy rekord. Nie tylko ze względu na popularność Kamila Labuddy, ale przede wszystkim na niskie ceny za jedną wejściówkę. Ile kosztują bilety na film Buddy? Przeanalizowaliśmy dla Was ceny!

Spis treści

  1. Budda - ceny biletów za film Dzieciak '98

Bilety na film Buddy są atrakcyjnie tanie, co oznacza, że produkcja może pobić kinowe rekordy. Jeden z najpopularniejszych polskich twórców osiągnął olbrzymi sukces organizując loterię, w której do wygrania było siedem aut. Do dziś internauci komentują, ile zarobił Budda za losowanie 7 aut. Szacunkowy przychód mógł wynieść ponad 20 milionów złotych i takiego wyniku finansowego w polskim internecie jeszcze nie było. Inni twórcy otwarcie przyznali, że ogromna kwota, jaką otrzymał Kamil Labudda sprawi, że motoryzacyjny Youtuber może zostawić innych twórców daleko w tyle. Wiele wskazuje na to, że tak będzie. Dawaliśmy wam znać, że Budda idzie na całość inwestując w kosmiczny biznes, a także planuje wybudować legalny tor wyścigowy

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Budda - ceny biletów za film Dzieciak '98

Bilety na film Buddy nie są aż tak drogie, jak mogłyby być. Youtuber śmiało mógłby wycenić swoją produkcję na 40 lub nawet 50 złotych ze względu na ogromne zainteresowanie jego osobą. Tymczasem przeanalizowaliśmy cenową rozpiskę najpopularniejszych sieci kin w Polsce. Pokazy będą odbywać się na terenie całego kraju, a średnia cena to koszt 25 złotych. Aczkolwiek są takie kina, jak np. Helios w Poznaniu, gdzie jedna wejściówka to koszt 19 złotych plus symboliczna opłata za transakcje.

Dziewczyna Buddy to prawdziwa piękność! Kamil troskliwie mówi do niej "Grażynka"

Mniejsze, lokalne kina są zazwyczaj najdroższe i za bilet na film Buddy trzeba zapłacić około 30 złotych. Oczywiście Youtuber nie zarabia tej całej kwoty. Część przychodów zgarnie właściciel kina lub sieć. Doliczyć trzeba koszty produkcji, a także udział gości specjalnych w produkcji. O ile Wojtek Gola zapewne zrobił to ze względów koleżeńskich, to za gościnny udział Krzysztofa Hołowczyca w "Dzieciak '98" raczej trzeba było zapłacić.

Budda z włosami - tak wyglądał w młodości! Jest nie do poznania i można się zdziwić!