Białas, Quebo, OKI i inni, czyli hip-hopowa karta na czasie. Ci raperzy nadal na szczycie

2020-07-28 9:37 Patrycja Obarowska
Quebo
Autor: East News: PAWEL SKRABA/REPORTER

Białas, Quebo, OKI i inni, czyli YouTube pełen polskiego rapu! Tendencja hip-hopowej karty na czasie utrzymuje się niemalże od momentu powtórzenia akcji Hot16Challenge! Jak wygląda topowa lista filmików w serwisie YouTube latem 2020? Sprawdźcie więcej na ESKA.pl!

Białas, Quebo, OKI oraz wielu innych raperów rządzą polską kartą na czasie na YouTube latem 2020 roku! Tendencja hip-hopowej karty w najpopularniejszym serwisie społecznościowym utrzymuje się tak naprawdę od czasu słynnej akcji Hot16Challenge, podczas której rap był dosłownie na pierwszym miejscu! Jak widać, hip-hop na YouTube jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ właśnie ten rodzaj muzyki podoba się widzom najbardziej. Skąd ten wniosek? Liczba wyświetleń i ranking teledysków znanych raperów mówi sam za siebie! To właśnie ich muzyka zgarnia w ostatnim czasie najwięcej odsłon i cieszy się stałą popularnością. Spójrzmy chociażby na najnowszy klip od Quebo do piosenki Bubbletea, które debiutując w sieci tydzień temu, stale zajmuje pierwsze miejsce na karcie na czasie, a co więcej z każdym kolejnym dniem zbiera nowe odsłony. Na ten moment teledysk został obejrzany już 2,5 miliona razy. To jednak dopiero początek hip-hopu na polskim YouTube! Kartę na czasie w wakacje 2020 przejął jeszcze Białas, OKI, Opał, a także Szczyl.

YouTube - Quebo, Białas, OKI 

YouTube wyznacznikiem najlepszego polskiego hip-hopu? Coś w tym jest! Pierwsza trójka karty na czasie należy do jednych z bardziej znanych raperów polskiej sceny! Miejsce pierwsze zgarnął Quebonafide z klipem do utworu Bubbletea. 

Białas z kawałkiem W Imię Ojca Trapu zajmuje drugie miejsce! Jego najnowszy hit zebrał prawie 3 miliony wyświetleń.

Miejsce trzecie otrzymuje OKI i jego kawałek SIRI, który cieszy się ponad milionem wyświetleń. 

Najnowsze