Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data i miejsce pochówku rapera

2021-09-23 12:13
Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data i miejsce pochówku rapera
Autor: screen z teledysku na YouTube: Bezczel - Żyć aż do bólu / YouTube.com/Step Records Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data i miejsce pochówku rapera

Pogrzeb Bezczela to ważna kwestia dla osób, które od lat śledziły karierę popularnego rapera. Wiadomość o jego śmierci pojawiła się niespodziewanie i niewątpliwie zaskoczyła wszystkich. Kiedy odbędzie się pochówek Michała Banaszka? Gdzie i o której godzinie? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data
  2. Bezczel - pogrzeb: miejsce

Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data i miejsce pochówku rapera już znane. Kiedy jest pogrzeb Bezczela? Gdzie zostanie pochowany Michał Banaszek? Fani zadają w internecie takie pytania, dlatego my odpowiadamy w tym miejscu. Niewątpliwie wiadomość o tym, że Bezczel nie żyje to jedna z najsmutniejszych informacji w mijającym powoli 2021 roku. Wieczorem, 21 września, przekazali ją przyjaciele popularnego rapera, który jeszcze w 2019 roku nagrał nową wersję utworu Żyć aż do bólu, ku czci tragicznie zmarłego, Tomasza Chady. Śmierć Bezczela poruszyła dosłownie wszystkich, a słowa wsparcia dla rodziny płynęły dosłownie od każdego. Nawet od osób, które nie do końca rozumiały styl bycia tego artysty. W związku z szerzącymi się plotkami podano przyczyny śmierci Michała Banaszka. Niedługo później podano szczegóły dotyczące właśnie pogrzebu Bezczela

Bezczel nie żyje

Bezczel - pogrzeb Michała Banaszka: data

Kiedy jest pogrzeb Bezczela? Data nie jest tajemnicą i rodzina ujawniła ją do wiadomości publicznej. Wiadomo już, że Michał Banaszek pochowany zostanie 24 września o godzinie 11:00. Rodzina poprosiła jednocześnie, by zamiast kwiatów złożyć ofiarę na mszę za zmarłego.

Bezczel - pogrzeb: miejsce

Pogrzeb Bezczela odbędzie się 24 września o godzinie 11:00 w Kościele Parafialnym w Karakulach. To wieś w Polsce położona w województwie podlaskim. Dzień wcześniej, czyli 23 września o godzinie 16:00, w domu pogrzebowym w Białymstoku przy ulicy Artyleryjskiej 9, zostanie wystawione ciało rapera.

Bezczel nie żyje - co się stało? Raper miał 37 lat

O pogrzebie Bezczela poinformował Łukasz Poszwa, czyli Poszwixxx, z którym Michał Banaszek na początku swojej muzycznej drogi tworzył zespół Fabuła. 

Najnowsze