Bezczel - przyczyna śmierci. Jak zginął 37-letni raper?

2021-09-22 13:27
Bezczel
Autor: YouTube/Bezczel Official

Bezczel nie żyje. Ta informacja wstrząsnęła całym środowiskiem hip-hopowym. Pochodzący z Białegostoku 37-letni raper był bowiem jednym z czołowych przedstawicieli tego gatunku muzycznego. Artystę pożegnali zarówno fani, jak i jego koledzy z branży, z którymi zdążył współpracować. Jaka jest przyczyna śmierci Bezczela? Jak zginął popularny raper?

Bezczel - przyczyna śmierci białostockiego rapera interesuje wszystkich zrozpaczonych jego odejściem fanów. O tym, że 37-letni raper nie żyje, jako pierwszy poinformował jego kolega Kafar Dixon. Za pośrednictwem Instagrama muzyk opublikował zdjęcie z wizerunkiem artysty, które opatrzył opisem 'Rip Bezczi... Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia Wariacie :('. W ślad za nim informację o śmierci Bezczela podali również Peja czy Liroy, jak również wytwórnia, pod której szyldem wydawał swoją muzykę, czyli Step Records. Pochodzący z Białegostoku Michał Banaszek był jedną z najważniejszych postaci w środowisku hip-hopowym. Od debiutu w 2005 roku wydał siedem albumów studyjnych. Największy sukces przyszedł w 2013, kiedy to na rynku ukazał się longplay A.D.H.D. Krążek uzyskał status złotej płyty. Od tamtej pory Bezczel regularnie pojawiał się w kawałkach największych graczy polskiej sceny hip-hopowej. Jego śmierć wstrząsnęła środowiskiem. Jaka jest jej przyczyna? 

Jakim polskim raperem jesteś? Dowiedz się rozwiązując nasz quiz!

Pytanie 1 z 7
Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Bezczel - przyczyna śmierci

Do tej pory nieznana jest oficjalna przyczyna śmierci 37-letniego rapera. Rodzina artysty nie wydała oświadczenia w tej sprawie. Na oficjalnym fanpage'u Step Records pojawiła się jednak informacja, że przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Apelujemy, by pozwolić rodzinie rapera przeżyć te trudne chwile w spokoju.

Bezczel nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze