Beyoncé

i

Autor: Sony Music Polska Beyoncé zapowiedziała nową płytę Renaissance.

Beyoncé z płytą roku 2022? Renaissance porwie świat do tańca! [PREMIERA, PIOSENKI]

2022-06-17 14:14

Beyoncé ogłosiła datę premiery nowej płyty pod tytułem Renaissance. To jej pierwszy solowy album studyjny od 6 lat. Jej ostatni projekt pod tytułem Lemonade jest uważany, za jedną z najlepszych płyt XXI wieku. W związku z tym oczekiwania są bardzo wysokie. Kiedy odbędzie się premiera? Jakie piosenki znajdą się na krążku?

Beyoncé poinformowała o premierze długo wyczekiwanej siódmej płyty solowej. Od premiery Lemonade, na której znalazły się takie piosenki jak Formation czy Sorry, minęło już 6 lat. Od tamtej pory Beyoncé wydała jedynie płytę Everything Is Love w duecie z mężem Jayem-Z oraz soundtrack do filmu Król Lew. Fani zatęsknili za idolką wydającą komercyjne, taneczne kawałki i okazuje się, że właśnie taka będzie płyta Renaissance. - To muzyka, która sprawia, że ​​wstajesz. Muzyka, która kieruje twój umysł ku kulturom i subkulturom, naszym ludziom z przeszłości i teraźniejszości. To muzyka, która zjednoczy wielu na parkiecie. Muzyka, która porusza twoją duszę - tak album Renaissance opisuje brytyjski Vogue. Wiadomo też, że na płycie pojawią dźwięki z gatunków dance, house, r&b i country.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda dom Beyoncé! Trzy baseny i boisko do koszykówki to tylko niektóre atrakcje

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Beyoncé - Renaissance. DATA PREMIERY

Data premiery płyty Renaissance jest już znana. 16 czerwca 2022 roku Beyoncé ogłosiła, że jej nowy album będzie miał premierę w piątek 29 lipca. Krążek będzie dostępny zarówno w wersji studyjnej, jak i w serwisach streamingowych Spotify, Tidal, Apple Music i YouTube Music.

ZOBACZ TAKŻE: Blue Ivy niedługo przerośnie matkę Beyonce! Urodzinowe zdjęcie z babcią hitem sieci

Sonda
Myślisz, że Renaissance będzie płytą 2022 roku?

Beyoncé - Renaissance. LISTA PIOSENEK

Jakie piosenki pojawią się na płycie Renaissance? To pytanie zadają sobie wszyscy fani Beyoncé. Wiadomo, że na krążku pojawi się 16 nowych piosenek i żadna z nich nie została jeszcze opublikowana. Spekuluje się, że połowa utworów to duety z innymi gwiazdami. Oficjalna tracklista zostaje opublikowana wkrótce.