Blue Ivy niedługo przerośnie matkę Beyonce! Urodzinowe zdjęcie z babcią hitem sieci

2022-01-08 20:57 mm
Blue Ivy i JAY-Z
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Starsza córka Beyonce rośnie jak na drożdżach! W sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie Blue Ivy Carter stojącej obok swojej babci. Na fotce widać, że córka piosenkarki jest już prawie takiego samego wzrostu, co Tina Knowles-Lawson!

Tina Knowles-Lawson pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem ze swoją najstarszą wnuczką. Matka Beyonce opublikowała na Instagramie fotkę z plaży, na której stoi obok Blue Ivy Carter. 

Uwagę fanów zwrócił wzrost dziewczynki. Dopiero na zdjęciu z babcią widać, jak szybko rośnie córka Beyonce. Jest już prawie tego samego wzrostu, co jej babcia!

Urodzinowe zdjęcie Blue Ivy z babcią

Blue Ivy skończyła właśnie 10 lat. Z okazji urodzin dziewczynki jej babcia wrzuciła do sieci wspólną fotkę. W poście nazwała Blue Ivy swoją "koziorożcową bliżniaczką" (Capricorn Twin). Rzeczywiście, Tina Knowles-Lawson przyszła na świat 4 stycznia, czyli obchodzi swoje urodziny 3 dni przed wnuczką.

Moja piękna, utalentowana i super mądra Wnuczka Blue Ivy skończyła dzisiaj 10 lat! O Boże, czuję, jakbyć przyszła na świat dopiero wczoraj

- napisała przy zdjęciu z wnuczką mama Beyonce.

Blue jest moim małym Koziorożcowym Bliźniakiem. Modliłam się o to, żeby urodziła się w moje urodziny, ale zrobiła to, co zawsze - przyszła, kiedy sama była gotowa 😂 czyli trzy dni później, ale nadal dzielimy tę więź.

Przypomina mi ciągle: "Babciu zachowujesz się jak Koziorożec". Blue daje mi najlepsze rady jak dorosła osoba, czasami zapominam, że jest taka młoda!!!😂!😂". Blue jest jednym z tych rzadkich utalentowanych ludzi, którzy mogą wszystko robią po prostu dobrze! Bóg pobłogosławił mnie w dniu, w którym się urodziłaś! Moje słodkie, piękne dziecko Blue❤️❤️❤️🎂🎂💥Wszystkiego Najlepszego 🎂❤️🙏🏽

- pisze dalej babcia Blue Ivy przy wspólnym zdjęciu z wnuczką.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE