Beyonce wyda nową płytę inspirowaną muzyką z Króla Lwa! Kiedy premiera albumu?

2020-06-29 16:08 Patrycja Obarowska
Beyonce
Autor: Ian West/Press Association/East News

Beyonce wyda nową płytę, która będzie zainspirowana piosenkami z Króla Lwa! Kiedy dokładnie pojawi się premiera nowego albumu od gwiazdy? Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na ESKA.pl!

Beyonce to jedna z bardziej popularnych wokalistek na świecie, której twórczość muzyczna jest uwielbiana przez miliony słuchaczy! Jej kariera muzyczna nie śpi nawet w dobie pandemii koronawirusa, ponieważ, jak się okazuje gwiazda jest właśnie na półmetku wydania nowej płyty, w której mają znaleźć się piosenki zainspirowane muzyką ze słynnego Króla Lwa. To nie pierwszy taki projekt! Beyonce jest właśnie w trakcie pracy nad nowym albumem wizualnym, który będzie nosił tytuł Black is King i będzie mocno powiązany z muzyką z zeszłorocznego albumu The Lion King: The Gift. Album wizualny Beyonce bliski produkcji Disneya został ogłoszony pod koniec czerwca 2020 roku, a jego premiera zaplanowana jest na 31 lipca 2020 roku! Producentem i reżyserem najnowszego albumu od Beyonce jest 24-krotny zdobywca nagrody Grammy, a więc nowość muzyczna od wokalistki z pewnością będzie następnym strzałem w dziesiątkę! 

Beyonce: Black is King - premiera

Black is King to nowy album wizualny Beyonce, który zadebiutuje już 31 lipca 2020 na Disney+. Pojawią się w nim także inni artyści, między innymi: JayZ, Tierra Whack, Jessie Reyez, a także wielu innych.

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze