Roksana Węgiel jak światowa diwa. Jej cover Beyonce doceniony na świecie!

2020-05-28 16:43 MK
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/ Best of The Voice Kids

Aż ciężko uwierzyć, że od wielkiego zwycięstwa Roksany Węgiel w The Voice Kids minęły zaledwie dwa lata. Od tamtej pory, wiele zmieniło się w życiu nastolatki. Dziś ta młoda artystka jest jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Jej występ z Przesłuchań w ciemno wciąż jednak robi wrażenie, nie tylko na Polakach. Szczegóły na ESKA.pl.

Po udziale w The Voice Kids, Roksana Węgiel szybko pokazała, że widzowie dokonali dobrego wyboru, wysyłając na nią swoje smsy, co poskutkowało jej zwycięstwem w pierwszej edycji tego muzycznego show. Młoda gwiazda zaprezentowała szereg singli, które cieszyły się wielką popularnością (Lay Low, Dobrze jest, jak jest), a w czerwcu 2019 roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany po prostu Roksana Węgiel. Krążek zadebiutował na podium najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju, a po zaledwie kilku miesiącach od premiery pokrył się platyną. To poskutkowało otrzymaniem przez wokalistkę statuetki Bestsellery Empiku. Największym sukcesem była jednak wygrana podczas konkursu Eurowizja Junior 2018, który odbywał się w Mińsku.

Roxie nigdy nie ukrywała tego, że jej największym marzeniem jest zrobienie kariery zagranicznej. Artystka nie śpiewa tylko po polsku, ale również po angielsku. Jej teledysk MVP, za którego produkcję odpowiadają współpracownicy takich gwiazd jak Madonna i Britney Spears był nawet wyświetlany w innych krajach. Roksana jest też często bohaterką filmów zamieszczanych na międzynarodowych kanałach Voice'a.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel w The Voice Kids - Halo

Best of The Voice Kids to zweryfikowany kanał, który posiada już ponad półtora miliona subskrypcji. Jego autorzy regularnie zamieszczają zestawienia wideo, w których wyróżniają najlepsze wykonania ze wszystkich edycji programu. Tym razem, pod lupę wzięto utwory Beyonce śpiewane przez uczestników. Wśród gwiazd odcinka nie zabrakło Roksany i jej pamiętnego Halo.

Najnowsze