Beyonce - SPIRIT w wykonaniu niezwykłego chóru! Ta wersja wzrusza do łez!

2019-08-06 12:32 A.D.
Chór
Autor: YouTube/ Rise Up Children's Choir

Beyonce to wokalistka, która lubi zaskakiwać, a jej utwory zawsze zachwycają fanów na całym świecie. W 2019 poznaliśmy jej utwór Spirit, który stworzyła specjalnie do filmu Król Lew. Piosenkarka użyczyła również swojego głosu jednej z bohaterek - Nali. Teraz piosenka nabrała nowego znaczenia dzięki niezwykłemu wykonaniu!

Piosenka Spirt to utwór, który usłyszeć możemy w nowej wersji Króla Lwa. Gdy Simba powraca do królestwa, by zająć należne mu miejsce na Lwiej Skale, spotyka Nalę, a my możemy usłyszeć w tle własnie nowy hit Beyonce. Jak zawsze w przypadku wspaniałych piosenek, nie mogło zabraknąć przynajmniej jednego coveru. Spirit wykonał niesamowity chór dziecięcy Rise Up Children's Choir. Grupa prezentowała wcześniej między innymi piosenkę Naomi Scott - Speechless z filmu Aladyn.

Zobacz też: Sylwia Grzeszczak - piosenka RAKIETY: pierwszy fragment przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!

Spirit - dlaczego ta wersja jest tak niezwykła? 

Rise Up Children's Choir to grupa, która złożona jest jedynie z dzieci i nastolatków. Wspólnie przygotowują znane utwory w aranżacji na kilka głosów. Nic więc dziwnego, że piosenka z Króla Lwa przypadła im do gustu. Utwór z pewnością jest im bliski nie tylko ze względu na animację, ale i piękny tekst. Ponadto, do piosenki przygotowano teledysk. Ujęcia nawiązują bezpośrednio do wydarzeń z filmu,  a jednocześnie prezentują sylwetki młodych artystów. Możecie go zobaczyć poniżej. 

Najnowsze