Beyonce - płyta Renaissance WYCIEKŁA do sieci 2 dni przed premierą! Pracowała nad nią prawie 5 lat

2022-07-28 13:38
Beyonce
Autor: White Label/East News Beyonce - płyta Renaissance wyciekła do sieci.

Beyonce powraca po 6 latach przerwy z nowym albumem. Renaissance to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt nie tylko tego roku, ale tej dekady! Wszystko wyglądało na zapięte na ostatni guzik. Niestety zaledwie dwa dni przed premierą wszystkie piosenki z płyty pojawiły się w internecie! Jak do tego doszło?

Beyonce to bez wątpienia jedna z największych gwiazd świata. Wydawałoby się, że w przypadku gwiazd takiego formatu, nic nie może pójść źle. Niestety zaledwie dwa dni przed premierą albumu Renaissance doszło do wycieku całego materiału! To ogromna porażka całej ekipy Beyonce. Renaissance miało być największą premierą roku, a fani artystki czekali na jej nowy solowy album aż 6 lat! Sama Beyonce mówiła, że tworzenie albumu zajęło jej dużo czasu. Oficjalnie mówi się, że projekt powstawał trzy lata, jednak pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już w 2017 roku, czyli aż 5 lat temu! Jak to możliwe, że płyta trafiła do internatu? Wszystko wskazuje na to, że źródła wycieku należy szukać we Francji.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé z płytą roku 2022? Renaissance porwie świat do tańca! [PREMIERA, PIOSENKI]

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Beyonce - wyciekła płyta Renaissance

W środę 27 lipca na Twitterze pojawiły się zdjęcia ze sklepu muzycznego we Francji. Okazuje się, że płytę Renaissance można było tam kupić już wtedy. Osoby zajmujące się karierą Beyonce miały szybko zainterweniować i kazać zdjąć album z półek, jednak było już za późno. Jedna z osób, która zdążyła kupić płytę, ściągnęła wszystkie piosenki i opublikowała je w jednej z aplikacji. Oficjalna premiera ma odbyć się w piątek 29 lipca.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda dom Beyoncé! Trzy baseny i boisko do koszykówki to tylko niektóre atrakcje

Sonda
Lubisz piosenki Beyonce?

Beyonce - Renaissance. Lista piosenek

 1. I’m That Girl
 2. Cozy
 3. Alien Superstar
 4. Cuff It
 5. Energy ft. Beam
 6. Break My Soul
 7. Church Girl
 8. Plastic Off the Sofa
 9. Virgo’s Groove
 10. Move ft. Grace Jones and Tems
 11. Heated
 12. Thique
 13. All Up in Your Mind
 14. America Has a Problem
 15. Pure/Honey
 16. Summer Renaissance
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze