Beodes ujawnia swoja Marzenia w piosence Mr. Polska! To hit z płyty Bajki na Dobranoc

2020-06-12 15:10
Bajki na Dobranoc
Autor: MyMusic records

Bedoes w piosence Marzenia! Ten dzień w końcu nadszedł! 12 czerwca 2020 Mr. Polska ma aż dwa powody do szczęścia – premierę swojej nowej płyty Bajki na Dobranoc oraz premierę singla Marzenia, który nagrał z Bedoesem. Tego nie można przegapić!

Bedoes w piosence Marzenia! Dokładie 12 czerwca 2020 pojawiła się premiera nowej płyty Mr. Polski zatytułowana Bajki na Dobranoc oraz premiera singla Marzenia, który został nagrany przy współpracy z Bedoesem. Najnowszy krążek obfituje w kawałki, które zrobiły już wielki sukces! Sikam szampan i Pistolet uzyskały status platynowej płyty, a Banknoty w niecałe dwa miesiące wykręciły prawie 3,5 miliona wyświetleń na YouTube i ponad 2 miliony odtworzeń na Spotify! Jak sobie poradzi nowy kawałek? Marzenia nagrane z Bedoesem na pewno będą przynajmniej równie wielkie! Dlaczego jednak akurat ten kawałek będzie promowany teraz? Wybrałem ten numer, bo to mój ulubiony utwór z albumu. Myślę, że fajnie jest się pokazać z drugiej strony, to znaczy – ludzie znają mnie jako zwariowanego gościa, a w Marzeniach mam coś do powiedzenia – zdradził Mr. Polska.

Bajki na Dobranoc: Marzenia - teledysk

Do kawałka dołączony zostanie także teledysk, który raperzy nagrali w Toruniu. Bardzo się cieszę z tego, że mogliśmy razem coś fajnego zrobić i nagrać klip w Toruniu, ponieważ stamtąd pochodzę – dodaje wielki raper. Radiowa premiera kawałka Marzenie będzie miała miejsce w poniedziałek na antenie Radia Eska w programie ESKA Rap PL.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze