Lana Del Rey

i

Autor: YouTube.com/Coachella (screen) Lana Del Rey wystąpiła na festiwalu Coachella.

Gwiazdy

Lana Del Rey zachwyciła urodą na Coachelli 2024. Wyglądała jak za czasów "Summertime Sadness"

2024-04-15 16:15

Lana Del Rey była jedną z głównych gwiazd jednego z najpopularniejszych i największych festiwali na świecie - Coachelli. O jej występie pierwszego dnia imprezy rozpisały się media na całym świecie. Nie tylko za względów artystycznych, ale też przez jej wygląd. Piosenkarka przeszła metamorfozę i wygląda niemal tak samo, jak na początku kariery.

Lana Del Rey była pierwszą headlinerką Coachelli 2024. Kiedy ogłoszono, że to ona będzie jedną z głównych gwiazd imprezy, reakcje były różne. Niektórzy uważali, że jest ona po prostu... za nudna. Wiele osób nie wierzyło, że jej występ może wystarczająco zainteresować. Piosenkarka postanowiła jednak udowodnić, że się mylili. Udało się, ponieważ o jej skromnym, ale efektownym show, mówią wszystkie muzyczne media. Lana wjechała na show na motocyklu, co wyglądało bardzo efektownie. Zatańczyła też na rurze! Najwięcej mówiło się jednak o jej wyglądzie. Del Rey zachwyciła urodą! Fani mówią, że już dawno nie wyglądała aż tak dobrze. Przypomniały im się czasy pierwszej płyty ich idolki.

Lana Del Rey tańczy na stole w barze. Nagranie trafiło do sieci!

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Lana Del Rey przeszła metamorfozę

Lana Del Rey pojawiła się na Coachelli w odmienionej wersji. Miała na sobie cekinową sukienkę i błyszczące kozaczki. Znacznie rozjaśniła też włosy. Podobny kolor nosiła za czasów takich hitów jak "Summertime Sadness" czy "Born To Die". Wiele osób zauważyło też, że Lana znacznie schudła. Od lat nie miała aż tak dobrej figury!

Goście Lany Del Rey

Lana Del Rey nie zagrała całego koncertu sama. Na scenie pojawili się goście specjalni. Jednym z nich był Jon Batiste, z którym gwiazda nagrała nominowany do nagrody Grammy utwór "Candy Necklace". Większym zaskoczeniem była jednak obecność Billie Eilish! Razem zaśpiewały "Video Games" i "Ocean Eyes".