Bedoes wraca na trasę! Kiedy i gdzie koncerty rapera? [DATY, MIASTA]

2020-08-10 11:13 Rafał Wróblewski
Bedoes wraca na trasę! Kiedy i gdzie koncerty rapera? [DATY, MIASTA]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Bedoes wraca na trasę! Kiedy i gdzie koncerty rapera? [DATY, MIASTA]

Bedoes wraca do koncertowania! Raper z przyczyn pandemicznych nie był w stanie dokończyć trasy koncertowej promującej albumu Opowieści z Doliny Smoków. Teraz, gdy koncerty mogą się odbyć w odpowiednim reżimie sanitarnym, artysta ponownie stanie na scenie. Kiedy i gdzie? Daty oraz miasta podrzucamy na ESKA.pl!

Bedoes powraca na scenę, aby dokończyć niezwykle popularną trasę promującą jego ostatni album Opowieści z Doliny Smoków. Od 15 sierpnia startują wszystkie zaległe koncerty, w skład których wchodzą ten w Katowicach, Warszawie oraz wielki finał w Bydgoszczy. Bilety zakupione na poprzednie terminy automatycznie zachowują ważność, a na każdym z koncertów będzie można znaleźć stoisko z dedykowanym merchem. Tak prezentuje się terminarz Bedoesa:

  • 15.08.2020 - Katowice na Placu MCK
  • 16.08.2020 - Katowice na Placu MCK
  • Data wkrótce - Warszawa
  • 05.09.2020 - FINAŁ TRASY Bydgoszcz w WakePark

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety ze względu na brak możliwości organizacji koncertu Bedoesa przy zachowaniu odpowiedniego poziomu produkcji, osoby zajmujące się koncertami rapera są zmuszeni odwołać szczeciński koncert. Wspólnie z organizatorem długo analizowali dostępne opcje, ale nie chcą już dłużej trzymać fanów w niepewności. Aby uzyskać zwrot środków za bilet należy napisać na adres kontakt@ticketos.pl najlepiej dołączając plik z biletem. Uwaga! Osoby, które zakupiły bilety z II puli po 70 zł mogą zwrócić się do Ticketos po automatyczną zamianę na bilet na koncert Maty w Szczecinie w dniu 27.08.2020. W tym celu należy napisać pod ten sam adres kontakt@ticketos.pl

Najnowsze