Bartosz Madej - wiek, wzrost, The Voice of Poland, iluzjonista, Instagram

2021-12-04 16:48
Bartosz Madej
Autor: Fot. TVP

Kim jest Bartosz Madej? To finalista 12. edycji The Voice of Poland. To on od początku czarował swoim głosem na wielkiej scenie w Telewizji Polskiej. Od momentu castingów przeszedł długą drogę, aby być w miejscu w którym jest teraz. Co musicie o nim wiedzieć? Szczegółowe informacje o Bartoszu, znajdziecie poniżej.

Bartosz Madej - wiek, wzrost, The Voice of Poland, iluzjonista, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Bartosz Madej dał się poznać widzom Telewizyjnej Dwójki, występując w muzycznym show The Voice of Poland. Kiedy po raz pierwszy pojawił się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, zaśpiewał piosenkę Nights in White Satin z repertuaru The Moody Blues. Swoim wykonaniem od razu odwrócił fotele dwóch jurorów - Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka. Choć miał ciężki orzech do zgryzienia, to zdecydował się kontynuować przygodę w programie pod skrzydłami Marka Piekarczyka. Bartosz Madej dotarł do ścisłego finału i już 4 grudnia dowiemy się, czy to on zostanie okrzyknięty zwycięzcą 12. edycji The Voice of Poland. Oprócz tego chłopak jest iluzjonistą i często występuje przed dziećmi, jaki i dorosłymi. Sztuczki to jego odskocznia, ale także wyrażanie siebie. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Bartosz Madej - wiek

Ile lat ma Bartosz Madej? Finalista dwunastej edycji The Voice of Poland ma 26 lat.

Bartosz Madej - wzrost

Ile wzrostu ma Bartosz Madej? To zastanawia wiele osób, jednak informacji na ten temat nie znajdziemy w sieci.

Bartosz Madej - The Voice of Poland

Bartosz Madej wziął udział w 12. edycji The Voice of Poland. Na Przesłuchaniach w Ciemno, oczarował Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka, jednak ostatecznie zdecydował się iść do finału pod skrzydłami Marka Piekarczyka. W ramach trwającej edycji i tego, że zaszedł tak daleko miał szansę nagrać swój solowy kawałek właśnie na potrzeby programu. Mowa o piosence Moje Serce, która jest piękną balladą rockową.

Bartosz Madej - Instagram

Bartosz Madej jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Co ciekawe, na jego profilu znajdziecie relacje z The Voice of Poland i nie tylko. Internauci uwielbiają go za szczery uśmiech, osobowość i bujne włosy, które dodają mu charakteru!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze