Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent i jego pokazy

2018-12-01 9:26
Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent i jego pokazy
Autor: fot./screen/youtube.com/TVN Talent Show Bartosz Lewandowski

Swoimi niesamowitymi magicznymi sztuczkami podbił serca widzów Mam Talent! Na ESKA.pl zobaczycie więcej pokazów Bartosza Lewandowskiego.

Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent już zdążył podbić serca polaków! Pokazy magii, które zaprezentował w programie, zrobiły wrażenie zarówno na jurorach, jak i na widzach show. Te perfekcyjnie wykonywane sztuczki zapewniły mu przejście do finału Mam Talent. Warto zobaczyć inne jego pokazy.

Bartosz Lewandowski - sztuczki iluzjonisty z Mam Talent

Bartosz to 20-letni iluzjonista, mieszkający w Brzegu. Od kilku lat pracuje w cyrku Juremix, gdzie bawi widownię swoimi pokazami. Bartosz uczył się pierwszych sztuczek z internetu. Szybko odkrył tajemnicę iluzjonistów i teraz sam może przygotowywać triki.

Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent ma szansę na finał

W internecie znaleźć można wiele pokazów Bartosza Lewandowskiego. Ich oglądanie warto zacząć od jego występu w Mam Talent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze