Igor Konieczny PIOSENKI - najlepsze utwory 12-latka z Mam Talent

2018-12-01 9:24
Igor Konieczny PIOSENKI - najlepsze utwory 12-latka z Mam Talent
Autor: fot./screen/youtube.com/Igor Konieczny Igor Konieczny

Występy 12-letniego muzyka mogliśmy podziwiać między innymi w show Mam Talent. Na ESKA.pl posłuchacie najlepszych piosenek w wykonaniu Igora Koniecznego.

Igor Konieczny - piosenki tego młodziutkiego wokalisty podbiją niedługo serca słuchaczy w Polsce! Pochodzący z Lęborka Igor chodzi do szkoły podstawowej, ale już teraz może się poszczycić ogromnym talentem! 12-latek sam nauczył się gry na ukulele i pisze własne piosenki. Udało mu się zachwycić widzów Mam Talent 2018 i dostać do finału programu! Warto usłyszeć piosenki Igora Koniecznego.

Piosenki Igora Koniecznego

Igor Konieczny nagrywał zarówno własne piosenki, jak i covery znanych przebojów. W sieci znaleźć można sporo utworów w jego wykonaniu. Niektóre tytuły, jak na przykład Pink Trees, to prawdziwe perełki, które mogą stać się hitami. Warto też przypomnieć sobie jego występ w Mam Talent 2018. Poniżej kilka najlepszych piosenek Igora Koniecznego.

Igor Konieczny - kim jest 12-letni uczestnik Mam Talent?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze