Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość

i

Autor: RADIO ESKA Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość [GALERIA]

Bartek odebrał wymarzone Mitshubishi Space Star od Radia ESKA. Byliśmy tam z kamerą!

2020-12-18 15:19

Bartek, który 17 listopada 2020 roku poprawnie odgadł szyfr do naszego sejfu w zabawie Wygraj auto w Radiu ESKA, odebrał swój wymarzony samochód! Nasz słuchacz nie krył wzruszenia, a my byliśmy tam z kamerą! Zobacz jego reakcję na ESKA.pl.

Bartek odebrał swoje wymarzone Mitshubishi Space Star! To była niesamowita zabawa, która dostarczyła sporo emocji wszystkim naszym słuchaczom. W akcji Wygraj auto w Radiu ESKA, mogliście zgarnąć nowe Mitshubishi Space Star. Wystarczyło tylko odgadnąć czterocyfrowy szyfr do naszego sejfu, w którym ukryliśmy kluczyki do samochodu. Bartek wysłał SMS-a, a gdy do niego oddzwoniliśmy, podał poprawne cztery cyfry. Tym samym zdobył nowe auto od ESKI. 18 grudnia 2020 roku odebrał swój wymarzony samochód u autoryzowanego dealera Mitsubishi w Krakowie RM Filipowicz. Byliśmy tam z kamerą i wszystko zarejestrowaliśmy!

Wygraj auto w Radiu ESKA: reakcja Bartka na nowe auto!

Bartek, który 17 listopada 2020 roku poprawnie odgadł cztery cyfry do sejfu, odebrał swój wymarzony samochód. Nowe Mitshubishi Space Star, jest już w jego posiadaniu. W Krakowie towarzyszyły mu nasze kamery, które zarejestrowały niesamowitą reakcję. Słuchajcie nas codziennie, a kto wie, być może to właśnie do Was następnym razem trafią niesamowite nagrody!

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE