Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA!

i

Autor: Radio ESKA

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość [GALERIA]

2020-12-18 15:23

Spełniamy marzenia naszych słuchaczy. Bartek, wygrał Mitsubishi Space Star 17 listopada 2020 roku. Jako jedyny podał prawidłowe cyfry do naszego sejfu, w którym były kluczyki do auta. Teraz przyszedł czas na wręczenie samochodu laureatowi. Na ESKA.pl prezentujemy Wam, jak Bartek odbiera swoje nowe auto.

Na naszej antenie, mogliście wygrać już różne wartościowe rzeczy. Od wycieczek na Dominikanę, przez ogromne pieniądze, aż po nowe Mitsubishi Space Star. Samochód, który był do zgarnięcia w naszej zabawie Wygraj auto w Radiu ESKA, czekał na tego jednego szczęśliwca, który poprawnie rozszyfruje nasz kod do sejfu. To właśnie w nim kryły się kluczyki, które 18 grudnia 2020 roku przekazujemy Bartkowi! Nasz słuchacz odebrał auto u autoryzowanego dealera Mitsubishi w Krakowie RM Filipowicz. Przypomnijmy sobie, jak nasz słuchacz cieszył się z nowego Mitsubishi Space Star:

BARTEK ZGARNĄŁ MITSUBISHI SPACE STAR OD RADIA ESKA

Wygraj auto w Radiu ESKA: wręczamy samochód zwycięzcy!

Bartek postanowił wysłać SMS-a w naszej zabawie Wygraj auto w Radiu ESKA. Gdy do niego oddzwoniliśmy, nie wierzył, że to prawda. Wraz z rodziną ucieszył się, gdy szyfr który podał okazał się prawidłowy i otworzył sejf w naszym studiu. 18 grudnia 2020 roku o godzinie 12:00 wręczyliśmy nowy samochód Bartkowi, który nie krył wzruszenia, gdy obierał kluczyki do Mitsubishi Space Star w Krakowie. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii:

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość!