Barbara Parzeczewska - wiek, wzrost, mąż, The Voice Senior, piosenki, Instagram

2021-02-06 22:33
Barbara Parzeczewska
Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland

Kim jest Barbara Parzeczewska, która urzekła swoim głosem widzów i trenerów muzycznego show The Voice Senior? To finalistka programu, która powalczy o miano Najlepszego Głosu w Polsce. Poznajcie ją bliżej w artykule poniżej. Tu znajdziecie wiele ciekawych informacji na jej temat.

Barbara Parzeczewska - wiek, wzrost, mąż, The Voice Senior, piosenki, Instagram. Takich informacji najczęściej szukacie na jej temat. Barbara Parzeczewska to uczestniczka muzycznego show The Voice Senior, która wyśpiewała sobie miejsce w finale. Teraz powalczy o miano najlepszego głosu w Polsce i jeszcze raz zaprezentuje swoje wokalne umiejętności przed całą Polską. Barbara urodziła się w Szczecinie, jednak jako młoda dziewczyna wyjechała poza granice naszego kraju. Koncertowała w wielu krajach - między innymi w Stanach Zjednoczonych i w Szwecji. Co ciekawe, kiedy występowała w Niemczech, poznała swojego męża Ireneusza, który pochodził z Wrześni.

Barbara Parzeczewska dała się poznać większej publiczności biorąc udział w drugiej edycji The Voice Senior. Kiedy tylko stanęła na scenie, od razu rozkochała w sobie miliony widzów, ale również trenerów, którzy zasypywali ją komplementami. Charyzmatyczna seniorka zaprezentowała swój talent w utworze Amy Winehouse - Valerie i oczarowała wszystkich. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Sonda
Którego trenera The Voice Senior 2 lubisz najbardziej?

Barbara Parzeczewska - wiek

Ile lat ma Barbara Parzeczewska? Jak się okazuje, finalistka The Vice Senior skończyła 67 lat.

Barbara Parzeczewska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Barbara Parzewska? To ciekawi każdego z was. W sieci nie znajdziemy jednak dokładnej informacji na ten temat. Oglądając jednak muzyczne show, można stwierdzić, że wokalistka jest niska.

Barbara Parzeczewska - mąż

Barbara Parzeczewska jest wdową. Jej mężem był Ireneusz, który w młodzieńczych latach muzykiem zespołu Dlaczego. To on namówił swoją żonę, aby wzięła udział w The Voice Senior. Choć był mocno schorowany - miał za sobą trzy udary mózgu, a w dodatku zdiagnozowano u niego raka lewego płuca, to całym sercem wspierał swoją ukochaną. Niestety niedługo po nagraniach, jeszcze przed emisją w telewizji, Ireneusz Parzeczewski zmarł w wieku 73 lat.

Barbara Parzeczewska - The Voice Senior

Do udziału w programie The Voice Senior, namówił Barbarę Parzeczewską jej ukochany mąż. Podczas przesłuchań w ciemno artystka wystąpiła na scenie show z kawałkiem Valerie i bez dwóch zdań oczarowała trenerów jak i widzów przed telewizorami. Swoje czerwone fotele w jej stronę szybko odwrócili Andrzej Piaseczny, Witold Paszt, a także Alicja Majewska. Ostatecznie Barbara zdecydowała się kontynuować przygodę w drużynie Piaska i doszła do finału he Voice Senior 2.

Barbara Parzeczewska - Instagram

Czy Barbara Parzeczewska ma Instagrama? Niestety artystka nie ma założonego konta w kolorowej aplikacji. Możemy podziwiać ją jedynie na oficjalnym profilu show The Voice Senior.

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze