Baranovski - płyta Zbiór z hitem Czułe miejsce. Umili czas jesienią! [PIOSENKI, PREMIERA]

2019-10-02 15:34
Baranovski - płyta Zbiór z hitem Czułe miejsce. Umili czas jesienią! [PIOSENKI, PREMIERA]
Autor: Baronovski - Zbiór Baranovski - płyta Zbiór z hitem Czułe miejsce. Umili czas jesienią! [PIOSENKI, PREMIERA]

Pytania o płytowy debiut BARANOVSKIEGO nie ustawały odkąd w ubiegłym roku radiowy eter podbiły jego dwa przebojowe, dziś już złote, single - Dym i Luźno. Atmosferę oczekiwania na album dodatkowo podgrzały kolejne, równie hitowe piosenki - Zbiór oraz aktualne singlowe Czułe miejsce. Jakie jeszcze utwory na debiutanckim krążku Baranovskiego? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Baranovski - płyta to zwieńczenie długoletniej pracy artysty nad materiałem idealnym, który w pełnej krasie prezentuje jego umiejętności jako autora piosenek, wokalisty i producenta. Baranovski sam przyznaje, że choć napisał już mnóstwo piosenek to potrzebował czasu, aby pozbyć się wszelkich kompleksów i zyskać przekonanie co do słuszności obranej drogi. Sukcesy pierwszych singli pomogły mu wzmocnić pewność siebie jako artysty i dopracować ten materiał tak, jak go sobie wymarzył.

Baranovski - płyta Zbiór

Zbiór to 10 przebojowych piosenek zaśpiewanych po polsku, w których zamiłowanie do klasycznego songwritingu zderza się z odpowiednio nowoczesnym brzmieniem. Uniwersalna produkcja nie zakrywa jednak swojskości i lokalnego sznytu, jaki ma w sobie ten album. Na Zbiorze znalazły się wszystkie dotychczasowe single BARANOVSKIEGO (Dym, Luźno, Zbiór, Czułe miejsce) oraz upublicznione wcześniej piosenki Hey i Mamo, acz ta ostatnia nagrana została w zupełnie nowej, bardziej minimalistycznej aranżacji. 

Za produkcję muzyczną płyty odpowiadają sam BARANOVSKI oraz znany z szeregów grupy XXANAXX, Michał Wasilewski alias Atari Wu.

Tracklista płyty ZBIÓR prezentuje się następująco:

  1. Hey
  2. Czułe miejsce
  3. Kim
  4. Luźno
  5. Dym
  6. Zbiór
  7. Sam
  8. Pomów z nią
  9. Z bliska widać mniej
  10. Mamo

Album zamówić można pod adresem: https://wmgpoland.lnk.to/zbiorBARANOVSKI/

Baranovski - kim jest?

Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się Wojtek Baranowski. Niektórzy pamiętają go z udziału w programie The Voice Of Poland, inni kojarzą go z koncertów grupy XXANAXX, z którym przez kilka sezonów występował jako klawiszowiec i gitarzysta. Od stycznia 2018 roku BARANOVSKI działa na własny rachunek z autorskim projektem znanym już doskonale z przebojowych singli oraz licznych występów na najważniejszych koncertowych i festiwalowych scenach w Polsce, na czele z Open’erem, Męskim Graniem, Orange Warsaw Festivalem i Olsztyn Green Festivalem. Potwierdzeniem dotychczasowych sukcesów była tegoroczna nominacja dla BARANOVSKIEGO do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze