BARANOVSKI z nowym teledyskiem. Klip do utworu Sam już w sieci!

2020-03-05 15:00
BARANOVSKI z najnowszą piosenką Sam. Teledysk już w sieci!
Autor: Materiał prasowy BARANOVSKI z najnowszą piosenką Sam. Teledysk już w sieci!

Finalista 4. edycji muzycznego programu The Voice of Poland zaprezentował w sieci swój najnowszy klip do piosenki Sam. Zobacz już teraz na ESKA.pl jak wygląda teledysk!

Baranovski jest polskim kompozytorem, autorem tekstów oraz wokalistą. Wystąpił w 4. edycji programu The Voice of Poland i doszedł do finału. W sieci pojawił się nowy teledysk do kawałka pod tytułem Sam.

Ten utwór to kolejny, a zarazem ostatni singiel Baranovskiego. Promuje nominowany do Fryderyka debiutancki album zatytułowany Zbiór. Poprzednie single wokalisty, jeden po drugim stawały się dużymi przebojami, zdobywając popularność między innymi w radiu, serwisach streamingowych, czy na stronie YouTube. Każdy z nich dodatkowo uzyskał status złotego lub platynowego singla. Największy sukces odniosła piosenka Czułe miejsce, która dotarła do 1. miejsca oficjalnego radiowego airplay chart, czyli zestawienia najczęściej granych utworów w radiu w Polsce. Klip singla do tej pory zaliczył ponad 11 milionów wyświetleń.

BARANOVSKI prezentuje nowy teledysk

Sam nie jest wprawdzie piosenką w tak oczywisty sposób przebojową jak dotychczasowe propozycje Baranovskiego. Jednak wśród fanów artysty uchodzi za jedną z najbardziej ulubionych na jego płycie. Ciekawostką jest to, że to od niej rozpoczęła się, ale i zakończyła praca nad krążkiem Zbiór.

Długo zbierałem się, żeby konkretną piosenkę uznać za pierwszą na moją płytę. W końcu nagrałem „Samego“ i poczułem, że w końcu stałem się dorosły muzycznie. Później już wiedziałem dokąd idę i pozbyłem się dawnych kompleksów związanych z moją twórczością. Pracę nad albumem zakończyłem trzy lata później, nagrywając „Samego“ w zupełnie nowej aranżacji.

Do nowej wersji piosenki Sam nakręcony został teledysk, za którego realizację odpowiedzialni są reżyser Krzysztof Grudziński oraz operator Filip Załuska. Mężczyźni znani są ze współpracy z m. in. Natalią Nykiel i Mariką (Krzysztof) oraz duetem Rysy i Piotr Zioła (Filip). Stworzyli oni oszczędny, ale wysoko zaawansowany technologicznie klip, jakiego wcześniej w Polsce nie było. Do tej pory Baranovski nie miał teledysku, w którym byłoby go w nim tak dużo.

Wywiady z Radio ESKA - Baranovski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze