Baby Boom 2020 - youtuberzy, którzy ostatnio zostali rodzicami!

2020-08-01 21:53 Patrycja Obarowska
Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Baby Boom 2020 - youtuberzy, którzy stali się już rodzicami! Czy mimo wszystko kontynuują przygodę z platformą, czy może nie są w stanie łączyć rodzicielstwa z prywatnymi vlogami? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl gwiazdy polskiego YouTube'a, którzy zostali już rodzicami swoich małych pociech!

Baby Boom 2020, czyli youtuberzy, którzy mają już własne dzieci! Z pewnością kojarzycie tych twórców internetowych, którzy spędzali z wami mnóstwo wolnego czasu w internecie i dorastali z wami na najsłynniejszym serwisie społecznościowym, jakim jest YouTube. Ci twórcy w pełni angażowali się w swoją influencerską pasję i tworzenie filmików dla swoich widzów od wielu dobrych lat, jednak teraz ich życie zmieniło się o 180 stopni! 2020 rok przyniósł wiele zmian, szczególnie dla niektórych youtuberów, którzy jak się okazuje zostali już rodzicami! Czy mimo obowiązku wiążącego na całe życie, jakim jest posiadanie własnych dzieci, nadal są aktywni w social mediach i publikują filmiki na swoich kanałach społecznościowych? Już na ESKA.pl możecie zobaczyć, o których internetowych twórcach mowa! Sprawdźcie, jak bardzo zmieniło się ich życie, wraz z narodzinami ich małych pociech.

Youtuberzy, którzy mają już dzieci

JDabrowsky i Sylwia Przybysz, to jedna z bardziej znanych par polskiego YouTube'a, która od niedawna została rodzicami malutkiej Poli. Mimo nowych obowiązków, jakie para ma przy wychowywaniu dziecka, kontynuują oni tworzenie treści na platformie YouTube!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Rodzinny wypoczynek 💕 Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Andziaks oraz Luka, to również między innymi gwiazdy polskiego YouTube'a, którzy zostali już rodzicami! Zakochani świetnie odnajdują się w nowej roli i nie mogą wyjść z zachwytu nad przesłodką Charlotte. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Chrzest Święty Charlotte🕊 Post udostępniony przez Angelika Zając (@andziaks)
Najnowsze