Pierścionek zaręczynowy za 35 tysiecy! Luka w końcu się oświadczył? [WIDEO]

2020-07-13 12:48 Patrycja Obarowska
Luka
Autor: Screen z YT: W KOŃCU ZARĘCZYNY! / Luka

Luka w końcu się oświadczył!? Popularna para polskiego YouTube'a wskoczyła na wyższy etap swojego związku. Długo planowane zaręczyny wreszcie doszły do skutku i to z niezłym rozmachem! Pierścionek dla Andziaks kosztował 35 tysięcy! Ciekawi jak wygląda? Więcej na ESKA.pl!

Luka i Andziaks to jedna z bardziej popularnych par polskiego YouTube'a, która czuła niesamowitą presję od strony widzów, co do zaręczyn! Związek młodych zakochanych całkiem niedawno wzbił się na najwyższy stopień zaangażowania, ponieważ młodzi celebryci stali się świeżo upieczonymi rodzicami! Widzowie nie mogli doczekać się momentu, w którym zobaczą, jak popularny youtuber Luka oświadcza się swojej ukochanej, tym bardziej, że ta para wyjątkowo lubi pokazywać swoim fanom całe swoje życie, a nawet jego najbardziej prywatne momenty. Para udostępniła w sieci nawet filmik z porodu, w którym podzieliła się z widzami wszystkimi emocjami, jakie towarzyszyły im w tamtym intymnym i niepowtarzalnym dniu. Okazuje się, że zaręczyny Luki i Andziaks również musiały być zaplanowane jeden do jednego. Znany polski influencer chciał zaskoczyć swoją ukochaną i zorganizował wszystko za jej plecami imponując jej po raz kolejny kreatywnością i pomysłowością, której z pewnością mu nie brakuje. Oświadczyny w przypadku tych młodych influencerów to nie tania sprawa! Nie dość, że po wymarzony pierścionek trzeba było wybrać się do samego Berlina, jego koszt wynosił 35 tysięcy!

Luka i Andziaks - zaręczyny 

Luka i Andziaks w końcu się zaręczyli! Popularny polski youtuber postanowił poprosić o rękę swoją ukochaną na chrzcie ich własnej córki, który odbył się w lipcu 2020! Z pewnością pojawi się za jakiś czas filmik z tego pięknego wydarzenia, a na ten moment możemy obejrzeć filmik, w którym Luka mówi widzom o swoich zamiarach oraz zabiera ich w podróż po wymarzony pierścionek dla Angeliki. 

View this post on Instagram
POWIEDZIAŁAM TAK!❤️ A post shared by Angelika Zając (@andziaks) on
Najnowsze