12-latka brawurowo wykonała utwór Arethy Franklin w Mam Talent. Dokonała niemożliwego

2019-06-17 13:31 MK
Ansley Burns Mam Talent
Autor: You Tube/America's Got Talent

Mam Talent to program, który wzbudza wiele emocji na całym świecie. Podczas każdego castingu, setki uzdolnionych ludzi walczy o swoją szansę na spełnienie marzeń. Nie inaczej było w przypadku 12-letniej Ansley Burns, która postanowiła wystąpić w amerykańskiej edycji popularnego talent show. Dziewczynka wykonała utwór z repertuaru Arethy Franklin, a zapis jej występu podbija sieć. W niecałą dobę obejrzano go blisko 5 milionów razy. Zobacz go i ty - na ESKA.pl.

Występ 12-latki w Mam Talent to hit internetu. Programy typu talent show to prawdziwa trampolina do kariery. Wystarczy spojrzeć choćby na Michała Szpaka, Dawida Podsiadłę czy Roksanę Węgiel. Tych przykładów jest jednak dużo więcej, w szczególności na świecie. O powodzenie w programie nie musi się raczej martwić 12-letnia Ansley Burns, która wzięła udział w castingu do amerykańskiej wersji show. Młoda wokalistka zdecydowała się sięgnąć po klasyk w postaci utworu Think Arethy Franklin. W ciągu kilkunastu godzin, wideo opublikowane w serwisie YouTube zgromadziło 5 milionów odsłon i 100 tysięcy łapek w górę. Pomyśleć, że o mały włos, a występ dziewczynki mógł się zakończyć katastrofą.

Hit internetu 2019 - 12-latka w Mam Talent

Aby udowodnić swój wokalny talent, Ansley Burns zaśpiewała Think z katalogu Arethy Franklin, przez wielu określanej jako królowa soulu. Chwilę po rozpoczęciu występu, Simon Cowell postanowił go przerwać. Juror stwierdził, że użyty podkład muzyczny jest fatalny i całkowicie psuje odbiór całego występu. Zaproponował, by Ansley Burns zaśpiewała acapella. To przecież nie lada wyzwanie nawet dla profesjonalnych artystek!

12-latka zgodziła się jednak i zachwyciła jurorów oraz publiczność swoimi możliwościami wokalnymi. Wideo błyskawicznie stało się hitem internetu. W ciągu niecałej doby obejrzano je ponad 5 milionów razy, a z każdą kolejną godziną, liczba wyświetleń znacznie się zwiększa. Czy Ansley to kolejna faworytka do zwycięstwa?

Najnowsze