Takiego show w Mam Talent jeszcze nie było! Najlepszy występ w historii?

2019-07-31 16:22 MK
Lights Balance Kids
Autor: YouTube/America's Got Talent

Mam Talent to format, który odniósł sukces na całym świecie, a w szczególności w Ameryce. Niemalże w każdej edycji show pojawiają się tacy uczestnicy, którzy z miejsca podbijają serca jurorów, a ich występy są oglądane i komentowane przez miliony osób w innych krajach. Nie inaczej jest w przypadku grupy Light Balance Kids, która zachwyciła pokazem swoich umiejętności tanecznych. Zdaniem wielu osób, to najlepszy występ w historii tego talent-show! Wideo z występem prezentujemy już teraz na ESKA.pl.

Mam Talent - występ tych dzieci zaskoczył wszystkich. Choć w popularnym programie pod względem uczestników dominują głównie wokaliści, to możemy w nim zobaczyć przekrój najróżniejszych umiejętności. Wszyscy w pamięci mamy występy, które podbiły serca widzów na całym świecie, nierzadko osiągając status kultowych. Prawdziwa sława może czekać członków tanecznej grupy Light Balance Kids, która zrobiła na scenie coś, czego jurorzy i widzowie popularnego show jeszcze nie widzieli w wykonaniu tak młodych osób! Co ciekawe, pochodzący z Ukrainy zespół taneczny inspirował się finalistami jednej z poprzednich edycji amerykańskiego Mam Talent - Light Balance.

Light Balance Kids w Mam Talent - ten występ podbija sieć!

Light Balans Kids składa się z sześciu członków, którzy trenują pod okiem tancerzy ukraińskiej grupy Light Balance. Dorośli również odnieśli sukces w amerykańskiej edycji show, zdobywając tzw. złoty przycisk podczas audycji w 2017 roku. Ostatecznie, nie wygrali oni jednak show. Inaczej może być w przypadku zespołu złożonego z dzieci w wieku 11 - 13 lat. Nastolatkowie zaprezentowali porywające show z użyciem zapierających dech w piersiach wizualizacji.

- Nie widziałem osób w waszym wieku, robiących coś tak wyjątkowego. Jesteście unikatowi, a poziom waszych przygotowań, które wkładacie w wasz występ, jest naprawdę niezwykły. Myślę, że możecie zostać gwiazdami - przyznał Simon Cowell. Dzięki uzyskaniu złotego przycisku, grupa ma zapewnione miejsce w finale. W zaledwie kilka godzin, ich występ odtworzono blisko 2 miliony razy!

Najnowsze