Avicii: ostatnie zdjęcia. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

2018-04-23 14:41
Avicii: ostatnie zdjęcia. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii
Autor: Paul Martinka / Splash News/EAST NEWS Avicii

Avicii: ostatnie zdjęcia DJ-a. Nic nie wskazywało, że tak niedługo dojdzie do ogromnej tragedii. Jak wyglądał na ostatnich fotografiach?

Avicii: ostatnie zdjęcia, które zrobiono DJ-owi, pojawiły się w internecie. Zupełnie nie widać na nich, że w tak krótkim czasie od ich zrobienia dojdzie do tragedii. Jak Avicii wyglądał na ostatnich zdjęciach, gdzie wtedy był i kim są ludzie, którzy są z nim widziani? Zobacz ostatnie zdjęcia DJ-a, które znajdują się w sieci. Mimo że od śmierci artysty minęło już parę dni, jego fani nadal nie mogą otrząsnąć się z szoku.

Avicii: ostatnie zdjęcia artysty

Informacja o śmierci 28-latka wstrząsnęła całym światem muzyki. Ten niezwykle smutny news został podany 20.04 przez managerkę artysty. Tim Bergling został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym w Omanie, gdzie przebywał na wakacjach. Mimo że od pewnego czasu mówiło się o problemach muzyka ze zdrowiem, nic nie wskazywało na to, że jego stan może się aż tak gwałtownie pogorszyć.

Jak zmarł Avicii? Oświadczenie policji

Autor: brak danych

  Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku. Ciało jednego z najpopularniejszych producentów muzyki rozrywkowej zostało znalezione w luksusowym apartamencie hotelu Muscat Hills Resort w Maskacie, stolicy Omanu, gdzie Avicii przebywał na wakacjach. Informacje o nagłej

Największe hity Avicii'ego w jednym miejscu! POSŁUCHAJ!

Jak DJ wyglądał na ostatnich zdjęciach, jakie mu zrobiono? Na żadnym z nich nie widać, aby Tim faktycznie był w złym stanie. Portal TMZ opublikował post, na którym widać, jak Avicii spędza czas na jachcie z dwójką znajomych.

Resort Muscat Hills, w którym muzyk się zatrzymał, opublikował zdjęcie z nim zaledwie 3 dni przed jego śmiercią.

Zdjęcie z tego samego resortu wrzuciła także fanka Avicii, która go tam spotkała.

Dokładne przyczyny śmierci DJ-a nie są jeszcze znane. Póki co policja w Omanie, która bada sprawę, wykluczyła ingerencję osób trzecich.

Najnowsze