Avicii - niepublikowane piosenki wyciekły do sieci! Tim Berg w nich śpiewał!

2019-09-17 20:17 RW
Avicii - niepublikowane piosenki wyciekły do sieci! Tim Berg w nich śpiewał!
Autor: Universal Music Poland Avicii - niepublikowane piosenki wyciekły do sieci! Tim Berg w nich śpiewał!

Pośmiertne piosenki Avicii'ego rodzina postanowiła wypuścić na jednej płycie 6 czerwca 2019. Na krążku TIM pojawiły się utwory: SOS, Tough Love czy Heaven. Już wtedy, zanim kawałki zostały wydane, zostały rozpowszechnione w sieci. Również i tym razem nowe, niepublikowane numery wypłynęły ze szwedzkiego studia. Czy to oznacza, że drugi pośmiertny krążek Tima Berglinga zbliża się wielkimi krokami?

Avicii - niepublikowane piosenki wyciekły do sieci! Łącznie siedem utworów, z czego: pierwszy utwór nagrany został z duetem Vargas & Lagola, a drugi podobno z wykonawczynią hitu Ex's & Oh's, Elle King. Kolejne dwa dzieła to utwory, które Avicii sam wyprodukował i sam w nich... zaśpiewał! Wśród utworów, które wyciekły znalazły się dwie wersje hitu produkcji Tima Berglinga - Bright Lights od Syn Cole. Listę niepublikowanych wcześniej kawałków zamyka numer pt. Forever Yours, który nagrał Kygo i Sandro Cavazza. Wszystko z myślą o tragicznie zmarłym producencie.

Avicii - niepublikowane piosenki [LISTA]

Uważa się, że niepublikowane piosenki Avicii'ego pochodzą z jego laptopa, który miał zostać skradziony w 2013 roku. Mówi się też, że niektóre utwory zostały nagrane w 2014, 2015 i 2016. Na razie, to tylko czysta spekulacja. Dokładniej utwory pojawiły się w pełnej jakości studyjnej i mają pochodzić z lat świetności szwedzkiego DJ-a. Wiele osób uważa, że w sieci pojawi się więcej niż siedem utworów. 

Niepublikowane piosenki Avicii, które wyciekły do sieci, to:

  • Avicii – Crocodile Tears (Feat. Vargas & Lagola)
  • Avicii – Give Up The Ghost (Feat. Elle King)
  • Avicii – No Pleasing A Woman (Tims Vocals)
  • Avicii – Promises Of Tears (Tims Vocals)
  • Syn Cole – Bright Lights (Version 1)
  • Syn Cole – Bright Lights (Version 2)
  • Kygo & Sandro Cavazza – Forever Yours (Avicii Tribute)

W internecie dostępny jest również 20-sekundowy fragment, w którym słyszymy Chrisa Martina. Komentarze internautów wskazują, że to produkcja przypominająca dokonania Aviciiego. Kawałek nazywa się Lethal Drug. W przypadku piosenki Forever Yours, prawdopodobnie jej nagrywanie rozpoczął Avicii, jednak nie udało mu się jej ukończyć. Zaprosić miał wówczas do współpracy swojego wieloletniego przyjaciela, Sandro Cavazzę. Uważa się, że dokończeniem kawałka miał się zająć Kygo, a utwór w finalnej wersji, w całości, miałby zostać zaprezentowany podczas koncertu na cześć Tima Berglinga.

Zobacz: Rodzina Avicii'ego organizuje koncert z hitami DJ-a! KTO WYSTĄPI i gdzie kupić BILETY?

Wszyscy zapewne pragną, by nowy, drugi pośmiertny materiał Avicii'ego pojawił się w sieci.

Z racji ogromnego szacunku dla Tima Berglinga, jego działalności i rodziny nie wrzucimy tutaj linków do utworów, które wyciekły. Nie popieramy takiego działania, ponieważ pieniądze wygenerowane ze sprzedaży utworów, które wyciekły, nie trafiają do fundacji Tima. Ewentualny zysk ma osoba przypadkowa, która umieściła nielegalnie utwór w sieci. Liczymy na to, że utwory, które wyciekły zostaną usunięte, a w sieci nie pojawią się nowe, niekontrolowane wycieki utworów. 

Najnowsze