Asdis - wokalistka odkryta przez Gromeego robi furorę! Zaprosili ją znani producenci

2022-11-07 12:32
Asdis - wokalistka odkryta przez Gromeego robi furorę! Zaprosili ją znani producenci
Autor: Universal Music Poland Asdis - wokalistka odkryta przez Gromeego robi furorę! Zaprosili ją znani producenci

Asdis, islandzka wokalistka pojawiła się gościnnie w piosence, za którą odpowiada producenckie duo Keanu Silva i Toby Romeo. Panowie po raz kolejny łączą siły po imponującym sukcesie pierwszej współpracy Hopeless Heart. Było tylko kwestią czasu, aż spotkają się ponownie.

Hity jesieni 2022: Jak na utwór o takim tytule przystało, WOW z duetem Izko & Ásdís ma chwytliwą i prawdziwie uzależniającą naturę włączając w to legendarną melodię. Po tym, jak pochodzący z Hamburga Keanu Silva i mieszkający w Salzburgu Toby Romeo bawili się kultowym motywem z Children, Roberta Milesa w swoim ostatnim utworze, teraz wybrali melodię Tell Me Why, Supermode (kawałku opartym na kultowym przeboju Smalltown Boy Bronski Beat). Piosenka jest jednak czymś więcej niż tylko coverem. To sprytnie zaaranżowany poprawiacz nastroju, który doskonale łączy umiejętności Keanu i Toby’ego z poruszającym głosem Ásdís.

Hity Jesieni 2022: R3HAB w nowej wersji utworu Layla. Podnosi temperaturę!

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Hity jesieni 2022 - piosenka Wow

Już sam instrumental tworzy emocjonalne napięcie i zmysłową energię, które uzupełnia wzruszający wokal islandzkiej piosenkarki. - WOW opowiada o tej iskrze, kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz i od razu czujesz to połączenie, które sprawia, że ​​masz ochotę zapytać: 'okej, WOW, gdzie byłeś przez całe moje życie?' - mówi artystka. Nic dziwnego, że utwór ma szansę stać się kolejnym ważnym punktem w karierach Keanu i Toby’ego. Keanu Silva spędził ten rok stale obecny na scenie i w radiu dzięki współpracy z Alle Farben, Music Sounds Better With You, podczas gdy Toby Romeo niedawno zdobył złoto w Niemczech za sprawą utworu Where The Lights Are Low.

Jak mówi, Toby: - WOW ma idealny taneczny vibe na ostatnie miesiące roku!

Asdis - kim jest?

Ásdís to wyjątkowa piosenkarka i autorka tekstów z Islandii, której repertuar mówi sam za siebie. Znalazła się w centrum uwagi na arenie międzynarodowej jako współautorka Love Turns Lonely, Sophie Simmons. Artystka jest też powiązana z Polską dzięki współpracy z krakowskim producentem Gromeem nad przebojem Worth It. Współpracowała także nad Dirty Dancing z Glockenbach, dzięki czemu wspięła się na 3. miejsce na niemieckich listach przebojów. Okazuje się, że chcąc połączyć skandynawski pop z muzyką taneczną, wystarczy zadzwonić na Islandię. Ásdís uświetni każdy kawałek.

Toby Romeo - kim jest?

Toby Romeo, 21-letni producent, DJ i autor piosenek z Salzburga, jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących debiutantów w branży muzyki tanecznej. Karierę rozpoczął w wieku 13 lat, szybko zdobywając rozgłos w Europie. Odkąd stanął na scenie głównej festiwalu Electric Love w wieku zaledwie 15 lat, ciągle jest w centrum uwagi. Od niezwykle udanych oryginalnych współprac, takich jak Where The Lights Are Low, po remiksy dla takich gwiazd jak Alan Walker, Galantis i David Guetta oraz koncerty na całym świecie, Toby wie, jak dotrzymać obietnic, które złożył pierwszy raz wchodząc na scenę.

Keanu Silva - kim jest?

Niemiecki producent Keanu Silva nieustannie pracuje na swoją spuściznę. Po tym, jak jego utwór King Of My Castle zrealizowany we współpracy z Donem Diablo stał się utworem 2019 roku, Niemiec jest siłą, z którą należy się liczyć w branży. Zainspirowany takimi postaciami jak Tujamo i Laidback Luke, spędził kilka ostatnich lat na doskonaleniu swoich umiejętności i już niedługo wskoczy na nowe wyżyny.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze