Hity Jesieni 2022: R3HAB w nowej wersji utworu Layla. Podnosi temperaturę!

i

Autor: canva.com Hity Jesieni 2022: R3HAB w nowej wersji utworu Layla. Podnosi temperaturę!

Hity Jesieni 2022: R3HAB w nowej wersji utworu Layla. Podnosi temperaturę!

2022-09-22 14:41

Imprezowy utwór Layla z ponad 115 milionami streamów to prawdziwy fenomen. Teraz do DJ Robina i Scheurze dołącza R3HAB. Jak brzmi ich nowa wersja? Przekonajcie się słuchając już teraz!

Spis treści

  1. Hity jesieni 2022: Layla

Hity jesieni 2022Layla - DJ Robina, Schuerze i R3HAB to szalona zabawa, która zachęci cię do śpiewania. Layla dotarła na 1. miejsce niemieckich list przebojów, gdzie spędziła 9 tygodni i jest teraz nieodzowną częścią każdej imprezy. Artyści mogą też pochwalić się ogromnym sukcesem na TikToku. Ponadto, utwór dotarł do 38. miejsca na liście Spotify Global.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Hity jesieni 2022: Layla

DJ Robin jako dziecko chodził z rodzicami na przyjęcia urodzinowe i stał się fanem imprezowych DJ-ów. Niedługo potem kupił własny sprzęt i grał z przyjaciółmi, rodziną, na weselach i podczas karnawału w swoim rodzinnym mieście. W wieku 18 lat dostał pierwsze zaproszenie od klubu w Stuttgarcie, gdzie grał blisko pięć lat. Następnie w 2019 roku opublikował pierwszy materiał i rozpoczął DJ-owanie w legendarnym klubie Beer King na Majorce. Od tego czasu Robin jest integralną częścią niemieckiej sceny imprezowej.

Schuerze był właśnie na wakacjach na Majorce, kiedy zdał sobie sprawę, że jego miejsce jest na scenie. Zainspirowały go także występy na Bierkoenig i Megapark. Producent wygrał Newcomer Party Contest, a następnie wydał debiutancki singiel.