Artyści przeciw nienawiści - gwiazda rezygnuje z udziału! Co jest przyczyną?

2019-02-26 10:05
Artyści przeciw nienawiści - gwiazda rezygnuje z udziału! Co jest przyczyną
Autor: fot./facebook.com/Artyści-przeciw-nienawiści Artyści przeciw nienawiści

Artyści przeciw nienawiści to pomysł Dody. Inicjatywa wokalistki jest reakcją na tragiczną śmierć prezydenta Gdańska i falę nienawistnych komentarzy, które pojawiały się potem w mediach. Swój udział w koncercie zadeklarowały dziesiątki polskich artystów. Niestety na koncercie nie pojawi się jedna z ważniejszych gwiazd, która od samego początku wspierała pomysł. Jakie są tego powody i o kogo chodzi?

Artyści przeciw nienawiści - gwiazda rezygnuje z udziału! O kogo chodzi? Co jest tego przyczyną? Takie pytania zadaje sobie wiele osób, które czekały na koncert w Łodzi. Wydarzenie zaplanowano na 27 lutego 2019 roku. Z inicjatywą zorganizowania tego wyjątkowego koncertu wyszła Doda. Pomysł jest reakcją na zabójstwo Pawła Adamowicza i falę nienawiści, która zawładnęła mediami po tej tragedii. Wiele gwiazd wyraziło chęć wzięcia udział w wydarzeniu. Na chwilę przed koncertem dowiadujemy się jednak, że z listy artystów wypadnie bardzo ważna osoba. Powody ujawniła fanom.

Przeczytaj też: Artyści Przeciw Nienawiści - kto wystąpi? LISTA GWIAZD na koncercie w Łodzi!

Artyści przeciw nienawiści bez Honoraty Skarbek

Gwiazdą, która nie pojawi się podczas koncerty Artyści przeciw nienawiści jest Honorata Skarbek. Wokalistka znana między innymi z hitów Nie powiem jak i LaLaLove była jedną z pierwszych artystek, która poparła inicjatywę Dody. Jej występ w Łodzi 27 lutego był niemal pewny. Niestety Honorata musiała zrezygnować.

Wszystko przez chorobę, której konsekwencją jest niedyspozycja głosu. Honorata podzieliła się tą informacją z fanami. Gwiazda podkreśliła, że choć może mówić, to wysiłek związany ze śpiewaniem po prostu nie wchodzi w grę.

Jak dobrze wiecie, byłam jedną z pierwszych osób, które odpowiedziały na apel Dody i oczywiście wyrażałam ogromną chęć wzięcia udziału w tym projekcie i wciąż tą chęć wyrażam. Niestety ostatecznie nie wezmę udziału w samym koncercie. Wynika to z mojej nie dyspozycyjności związanej z moim głosem. Miałam śpiewać piosenkę, której musiałam się nauczyć. Niestety mój głos totalnie nie pozwolił mi na to, bo kiedy ja choruje, nie mogę śpiewać przez najbliższe trzy tygodnie. Oczywiście mówić mogę, ale taka eksploatacja głosu, która wchodzi na trochę głośniejsze rejestry, pozwala mi na wydobywanie dźwięku przez 5 sekund

Wokalistka pisała o tym też na swoim Instagramie.

Przeczytaj
Artyści przeciw nienawiści

Autor: East News / Wojciech Strozyk/REPORTER

Po wydarzeniach, do których doszło w styczniu 2019 roku, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Doda wyszła z inicjatywą zjednoczenia polskich artystów. Zaprosiła wszystkie gwiazdy do wzięcia udziału w koncercie Artyści przeciw nienawiści. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Czy koncert będzie transmitowany w telewizji oraz online? Sprawdź już teraz na ESKA.pl

Honorata Skarbek nie pojawi się więc na koncercie Artyści przeciw nienawiści. Gwiazda na pewno będzie jednak myślami na scenie w Łodzi. Nam zaś pozostaje życzyć jej zdrowia i przypomnieć sobie któryś z jej przebojów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze