Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder - czemu nie wystąpią na Artyści przeciw nienawiści?

2019-02-04 11:35 M.C.
 Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Natalii Szroeder - czemu nie wystąpią na Artyści przeciw nienawiści?
Autor: WBF Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Natalii Szroeder

Tych gwiazd zabraknie na koncercie Artyści przeciw nienawiści. Na ESKA.pl dowiecie się, czemu podczas wydarzenia nie zobaczymy Michała Szpaka, Sylwii Grzeszczak i Natalii Szroeder.

Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder - choć te gwiazdy popierały inicjatywę Gwiazdy przeciw nienawiści, zabraknie ich podczas koncertu. Ich nieobecność może dziwić, gdyż początkowo wiele wskazywało, że Michał, Sylwia i Natalia wezmą udział w muzycznym wydarzeniu. Czemu więc nie usłyszymy ich hitów 27 lutego? Wszyscy mają dobre powody.

Michał Szpak i Natalia Szroeder w Tajlandii

Gdy tylko Doda wyszła z inicjatywą Artyści przeciw nienawiści, wiele gwiazd poparło akcję. Wśród nich byli Michał Szpak i Natalia Szroeder. Fani liczyli wiec, że oboje zaśpiewają swoje hity podczas koncertu. Wszystko zależało jednak od daty wydarzenia, która na początku była jeszcze nieznana. Ostatecznie ustalono, że koncert odbędzie się 27 lutego. Ten termin wklucza udział Michała i Natalii. Dlaczego? Oboje będą wówczas w Tajlandii podczas naszej akcji ESKA Odwołuje Zimę 2019.

ESKA Odwołuje Zimę 2019 w Tajlandii razem z Michałem Szpakiem i Natalią Szroeder!

Doda wciąż może jednak liczyć na wsparcie Michała i Natalii. Te gwiazdy będą myślami z uczestnikami koncertu.

Sylwia Grzeszczak - czemu musiała zrezygnować z występu?

Inaczej było z Sylwią Grzeszczak. Wokalistka początkowo znalazła się w gronie artystów, którzy zapowiedzieli swoje występy podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści. Okazało się jednak, że plany koncertowe artystki za bardzo kolidują z datą 27 lutego. Piosenkarka musiała więc zrezygnować z udziału w wydarzeniu. Organizatorzy podziękowali jej w poście na Facebooku.

Artyści przeciw nienawiści - kto wystąpi?

Wciąż jednak możemy liczyć na występy gwiazd podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści. W naszej galerii zobaczycie, kto zagra w Łodzi.

Artyści Przeciw Nienawiści - kto wystąpi? LISTA GWIAZD na koncercie w Łodzi!

Najnowsze