Artyści przeciw nienawiści 2 - kiedy i gdzie odbędzie się koncert z inicjatywy Dody?

2019-10-22 13:33 A.D.
Artyści
Autor: East News / Mateusz Jagielski

Artyści przeciw nienawiści, to koncert, który odbył się w 2019 roku, by zrzeszyć tych, którzy z hejtem walczą lub sami spotykają się z nim niemal codziennie. Wielkim problemem jest sianie nienawiści w internecie i właśnie przeciwko temu postanowili działać artyści. Inicjatorką była Doda. Teraz twórcy zapowiadają drugą edycję imprezy!

Artyści przeciw nienawiści 2 to wyjątkowy koncert, który znów przykuje uwagę mediów i oczywiście osób, które były na poprzedniej imprezie. Gwiazdy ogłosiły kolejną imprezę na Instagramie. Zdjęcie organizatorów opatrzono podpisem 'Obiecaliśmy, że będzie, to będzie! Rozpoczynamy planowanie kolejnego koncertu #artyściprzeciwnienawiści! Zastanawiamy się również nad sprzedażą koszulek, o które często nas pytaliście, a z których dochód pomoże w organizacji koncertu. Chcecie, nie chcecie?' Koncert ma na celu uświadamianie ludzi, że słowa również mogą krzywdzić. Zaproszeni goście dzielą się swoimi historiami i udzielają rad, jak przetrwać i poradzić sobie z hejtem. 

Artyści przeciw nienawiści 2 - kiedy koncert? Kto wystąpi? 

Nie poznaliśmy jeszcze daty kolejnego koncertu. Możemy się jednak spodziewać, że nastąpi to wczesną wiosną 2020. Koncert jest wydarzeniem charytatywnym, a bilety sprzedawane są w formie cegiełek. Artyści nie biorą pieniędzy za swoje występy. Każdy z wykonawców zgłosił się podczas pierwszej edycji sam. Tym razem najpewniej będzie tak samo. 

Zobacz też: 7-letnia Daria Zawiałow w Od przedszkola do Opola. Już wtedy zachwycała wokalem!

Najnowsze