Artur Wołk-Lewanowicz - King w Voice of Poland 2017. Porywające wykonanie [VIDEO]

i

Autor: fot. East News Artur Wołk-Lewanowicz - King w Voice of Poland 2017. Porywające wykonanie [VIDEO]

Artur Wołk-Lewanowicz - King w Voice of Poland 2017. Porywające wykonanie [VIDEO]

2017-11-18 23:00

King grupy Years and Years zaśpiewał Artur Wołk-Lewanowicz w półfinale Voice of Poland. Jego występ podrzucamy na ESKA.pl

Artur Wołk-Lewanowicz - King w Voice of Poland 2017 zapamiętają wszyscy w studio nagraniowym i przed telewizorami. Młody wokalista z drużyny Andrzeja Piasecznego po raz kolejny nie zawiódł oczekiwań wszystkich swoich zwolenników i znakomicie wykonał utwór brytyjskiej grupy. Słychać w jego głosie, że najlepiej się czuje właśnie w popowych utworach. Przekonajcie się sami!

Artur Wołk-Lewanowicz - King w Voice of Poland 2017

Artur Wołk-Lewanowicz w Voice of Poland śpiewał już When I Was Your Man, 7 Years oraz m.in. Noc i dzień. W półfinale muzycznego programu telewizyjnej dwójki wykonał utwór pt. King, grupy Years and Years. Przekonajcie się, że jest to porywający występ.

GŁOSUJ na uczestników na stronie vop.eska.pl >> 
Najlepsze wykonanie zostanie nagrodzone: artysta dostanie 100 000 złotych na promocję swojej muzyki w Radiu ESKA i specjalną statuetkę ESKA Music Awards!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE