Ariana Grande

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Ariana Grande zaskakuje nową metamorfozą! Taki image pasuje do niej bardziej?

2021-04-24 15:43

Jedna z popularniejszych piosenkarek na świecie, zaskoczyła swoich fanów po raz kolejny! Mowa o Arianie Grande, która pokazała się w sieci z całkiem inny sposób. Jej nowy image wzbudził kontrowersje, ale znaleźli się również jego zwolennicy. Czy taki styl pasuje do amerykańskiej gwiazdy? Oceńcie sami!

Ariana Grande - metamorfoza, czy zaskoczyła nią fanów? Amerykańska gwiazda znana jest na całym świecie. To właśnie jej osobowość, głos i piosenki pokochało wiele osób. Nie ma co się dziwić, Ariana Grande to dziewczyna petarda, która tworzy najlepsze piosenki, teledyski i nie tylko. Bez dwóch zdań można nazwać ją inspiracją dla dzieci, młodzieży ale także dla dorosłych. To ona pokazuje jak spełniać marzenia, a przy tym dobrze się bawić i wyglądać! Teraz artystka stała się nową jurorką formatu The Voice, czym bez dwóch zdań przyciągnie do siebie wiele osób. Mowa o amerykańskiej odsłonie show, w którym Ari zasiądzie na czerwonym fotelu za Nicka Jonasa. Jak głoszą zagraniczne media, piosenkarka za bycie jurorką The Voice zarobi niemałą sumę. Jej wynagrodzenie w tym formacie szacuje się na około 25 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki, wychodzi około 100 milionów! Teraz Ari szokuje jednak nie kwotą, a nowym stylem, który pojawił się w jej mediach społecznościowych. Pasuje do niej?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande - metamorfoza

Ariana Grande pokazała się na Instagramie w relacji w innej odsłonie. Mowa o wyrazistym makijażu, gdzie Ari ma podkreślone oczy i usta. Usta są w kolorze czarnym, natomiast na powiekach znajduje się kreski i nie tylko. Dodatkowo można mieć wrażenie, jakby gwiazda przypudrowała nosek jasnym pudrem. Czy podoba się internautom w takiej wersji? Zdania jak zawsze są podzielone, lecz wielu osobom Ari mocno podoba się w nowym looku i sądzą, że jest niesamowicie słodka. Ładnemu we wszystkim ładnie, prawda? Poniżej możecie zobaczyć chwilową przemianę Ariany Grande. 

Która piosenka Ariany Grande do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Do jakiej grupy w szkole należysz?