Ariana Grande w Polsce 2019 - support. Kto wystąpi przed gwiazdą w Krakowie?

2018-12-22 23:38
Ariana Grande - piosenka Imagine w hołdzie dla Mac Millera? [PREMIERA]
Autor: fot. Universal Music Polska

Ostatnio ogłoszony został koncert Ariany Grande w Krakowie w 2019 roku. Kto wystąpi jako support artystki?

Ariana Grande w Polsce 2019. Ten koncert to prawdziwa niespodzianka dla wszystkich fanów artystki w Polsce. Album Sweetener Ariany okazał się ogromnym sukcesem, a jej teledysk do hitu thank u, next w kilka dni pobił wszelkie rekordy oglądalności. Kto wystąpi przed Arianą na przyszłorocznym koncercie w Krakowie?

Ariana Grande: Kraków 2019 - BILETY. CENY, GDZIE i jak kupić?

Ariana Grande w Polsce 2019 - support

W 2017 roku, Ariana Grande miała wystąpić w Łodzi, jednak jej koncert został odwołany ze względu na zamach terrorystyczny w Manchesterze. Jej supportem podczas trasy Dangerous Woman była między innymi Victoria Monet - autorka Do You Like It i Better Days. Kto będzie wspierać Arianę na koncercie w Krakowie? Fanami artystki są osoby młode, dlatego przed Grande powinien wystąpić ktoś, kto trafia ze swoją muzyką właśnie do młodych osób. Z polskich artystów możemy obstawiać Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego czy Saszan. Z zagranicznych natomiast, Arianę Grande mógłby supportować Little Mix, Niall Horan czy też Zedd. Kto według was powinien zostać supportem Ariany? Zapraszamy do udziału w sondzie poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze