Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie to za mało. Będą dwa występy?!

2019-02-26 12:46
Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie to za mało. Będą dwa występy?!
Autor: Face to Face/REPORTER / EAST NEWS Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie to za mało. Będą dwa występy?!

Ariana Grande w Polsce to wydarzenie, które zobaczy komplet publiczności. Wejściówki na koncert autorki hitu No Tears Left To Cry rozeszły się w błyskawicznym tempie. Chętnych na obejrzenie i bawienie się przy hitach amerykańskiej wokalistki na żywo jest znacznie więcej, niż pomieści Tauron Arena w Krakowie. Czy drugi występ 26-letniej gwiazdy w naszym kraju jest możliwy?

Ariana Grande w Polsce sprawi, że fani na długo nie zapomną jej show. Artystka wraca do naszego kraju po tym, jak w 2017 roku odwołała koncerty w ramach Dangerous Woman Tour. Wówczas na mapie trzeciej trasy koncertowej znalazła się Polska, jednak zaplanowane dwa występy w naszym kraju - na 9 dni przed - zostały anulowane ze względu na tragiczne wydarzenia, jakie miały miejsce po jej koncercie w Manchesterze. 26-letnia gwiazda światowej sceny muzycznej wraca i już we wrześniu 2019 da swój pierwszy koncert. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne, o czym świadczy fakt, że bilety na koncert Ariany Grande rozeszły się w kilka minut. Mimo tego, że do sprzedaży trafiło ponad 20 tysięcy wejściówek!

Zobacz: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Przeczytaj też: Ariana Grande w Polsce 2019 - support. Kto wystąpi przed gwiazdą w Krakowie?

Ariana Grande w Polsce 2019 - dwa koncerty?

Ariana Grande w Polsce 2019 powinna dać dwa koncerty - takiego są zdania fani, którzy są aktualnie nieco rozczarowani. Wszystko ze względu na fakt, że amerykańska wokalistka właśnie ogłosiła, że da dodatkowy, trzeci występ w Dublinie. Wystąpi wtedy: 22, 23 i 25 września. Czy jest szansa na drugi koncerty artystki w Polsce? Raczej nie, a wszystko ze względu na napięty kalendarzy gwiazdy. 8 września gra w Pradze, 9 września w Krakowie, a już 11 września musi wystąpić przed publicznością w Amsterdamie. W przypadku koncertu w Polsce np. 10 września, czasu na odpoczynek byłoby niewiele. Trzymamy kciuki!

Ariana Grande w Polsce - piosenki

Ariana Grande w Polsce wystąpi w ramach trasy koncertowej Sweetener Tour. Artystka wykona utwory z tej płyty, ale zapewne także z krążka Thank U, Next. Sprawdźcie w poniższym nagraniu, których utworów nie może zabraknąć:

Najnowsze