Ariana Grande w Polsce 2019 - wydarzenie roku dla Arianators

2018-01-22 13:14

Koncert Ariany Grande w Polsce to marzenie tysięcy fanów wokalistki w naszym kraju. Czy jest szansa na to, że artystka przyjedzie do Polski w 2019 roku?

Ariana Grande pracuje nad nową płytą, której premiera odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w 2018 roku. W ramach promocji nowego albumu Ariana Grande najpewniej już w 2019 roku wyruszy w swoją trzecią światową trasę koncertową. Fani wokalistki marzą, by zobaczyć swoją idolkę na żywo podczas koncertu w Polsce. Z tego powodu fanklub Ariany Grande stworzył wydarzenie na Facebooku o nazwie 'Ariana Grande w Polsce w 2019 roku', którego celem jest zwrócenie uwagi mediów i agencji organizujących koncerty, na duże zainteresowanie muzyką artystki w Polsce, co może skutkować organizacją jej koncertu w Polsce.

Ariana Grande - koncerty w Polsce

Przypomnijmy, że podobna akcja zorganizowana przez fanów w 2016 roku, przyniosła oczekiwane efekty. Ariana Grande zapowiedziała bowiem, że zagra w Polsce dwa koncerty w ramach trasy Dangerous Women Tour. Wydarzenia miały odbyć się 31 maja i 1 czerwca 2017 w Łodzi. Jednak ze względu na zamach, do którego doszło 22 maja 2017 podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze, dwa polskie koncerty zostały odwołane. Fani artystki, chociaż rozumieli zaistniałą sytuację, to byli rozczarowani, a koncert Ariany w 2019 roku byłby spełnieniem ich marzeń. Teraz już wiemy, że tak się stanie! 

ARIANA GRANDE w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

Ariana Grande w Katowicach w 2018: 'Jesteśmy w trakcie poszukiwania sponsorów'

Autor: brak danych

 Ariana Grande w Polsce w 2018 roku! - takie ogłoszenie na Facebooku ucieszyło dziesiątki tysięcy fanów artystki. Teraz już wiemy, że zobaczymy ją w naszym kraju! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze