Ariana Grande w Polsce - bilety rozeszły się w kilka minut!

2018-12-20 10:19
Najciekawsze momenty teledysku Breathin! Zobaczcie, jak dobrze wygląda Ariana Grande!
Autor: fot. YouTube.com/Ariana Grande` (screen z planu teledysku Ariana Grande - breathin)

Niezwykłym przedświątecznym prezentem dla wszystkich fanów Ariany Grande, była informacja o jej koncercie w Polsce w 2019 roku.

Ariana Grande w Polsce wystąpi w 2019 roku. Autorka albumu Sweetener ma ogromną rzesze fanów w Polsce. Zainteresowanie jej koncertem było naprawdę ogromne. Bilety na jej występ w Krakowie dopiero trafiły do sprzedaży, a już zostały wyprzedane. Wejściówki były dostępne dosłownie przez kilka minut.

Ariana Grande w Polsce 2019 - support. Kto wystąpi przed gwiazdą w Krakowie?

Ariana Grande w Polsce

Już 9 września 2019 roku do Polski zawita Ariana Grande. Wystąpi ona na krakowskiej Tauron Arenie. Jej koncert odbędzie się w ramach trasy Sweetener World Tour. Mimo, że do sprzedaży trafiło ponad 20 tysięcy wejściówek, rozeszły się one w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego - Ariana Grande jest od kilku miesięcy królową list przebojów. W bardzo szybkim tempie pobiła kilka znaczących rekordów - jak chociażby ten związany z utworem thank u next, który w najkrótszym czasie w historii Spotify, przekroczył 100 milionów odtworzeń. Przedsprzedaż biletów wystartowała we wtorek 18 grudnia - wtedy wejściówki mogli kupić klienci City Handlowy. 19 grudnia ruszyła natomiast przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl. 20 grudnia bilety można było zgarnąć w ramach ogólnej sprzedaży. To właśnie podczas niej, bilety rozeszły się w kilka minut. Dostępne są jeszcze jedynie bilety Platinum.

Ariana Grande - czy bilety będą jeszcze dostępne?

Warto sprawdzać dostępność biletów - bardzo możliwe, że pojawią się jeszcze w sprzedaży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze